okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
2.47%
Bitcoin
66.849,09 USDT
eth
ETH
4.98%
Ethereum
3.091,37 USDT
bch
BCH
5.46%
Bitcoin Cash
469,08 USDT
xrp
XRP
1.82%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.93%
Litecoin
83,20 USDT
bnb
BNB
1.88%
Binance Coin
579,91 USDT
sol
SOL
5.26%
Solana
167,75 USDT
avax
AVAX
6.53%
Avalanche
36,71 USDT
ada
ADA
4.8%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.86%
Poladot
7,23 USDT
doge
DOGE
3.4%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin, Ethereum, Chainlink ve diğer kripto varlıklar için  olası en kötü senaryolar!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, Ethereum, Chainlink için hangi kötü searyolar bizi bekliyor? Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen analist, “İçimde tuhaf bir his var, burada gerçekten tuhaf bir şey olacağını görebiliriz” diyerek,  yeni düşüşler ve sonrası için tahminlerini paylaştı.

 

  Bitcoin, Ethereum, Chainlink ve diğer iki kripto varlığı için  analistler dip senaryolarını artırıyor

 

Tanınmış bir kripto analisti ve yatırımcısı , dijital varlık piyasalarında geniş bir düzeltme olması durumunda Bitcoin, Ethereum, Chainlink ve diğer iki kripto varlığı için önemli destek seviyelerini özetliyor.

 

Yeni bir strateji oturumunda, sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen analist, YouTube abonelerine Bitcoin’in (BTC) potansiyel olarak sıçrayabileceği iki ana fiyat alanına baktığını söylüyor.

Bu durumda, önceki haftanın en düşük seviyesi olan (44.000$) kısa vadeli bir sıçrama sağlamalı. Aylık açılış (yaklaşık 41.000 $)olmuştu , orada bir direnç sağlarsa,  bir yükseliş trendinde gerçekten güçlü bir sıçrama sağlayabilir.”

 

Ethereum’a (ETH) bakıldığında, tüccar, önde gelen akıllı sözleşme platformunun hızlı bir geri çekilme sonrasında yükseliş trendine devam edebileceği iki senaryoyu vurguluyor.

 

“İçimde tuhaf bir his var, burada gerçekten tuhaf bir şey olacağını görebiliriz. Ya bu seviye (2.600$) öne geçer ve insanlar o bölgeye teklif verme şansı bile bulamadan geri döneriz ya da insanları tuzağa düşürdüğümüz bir senaryo hayal edebilirim. Bu yüzden geçici olarak burada ticaret yapıyoruz, bir grup geç kısa devreyi tuzağa düşürüyor ve sonra yolumuzu tekrar yukarı gönderiyoruz.”

 

Sırada merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) var. Kripto strateji uzmanına göre, düşüşü satın alma şansı için Chainlink’in fiyat hareketini yakından izliyor.

 

“Bence bu, LINK için teklif vermek için harika bir bölge (18,00 $). İzlediklerimden biri bu… Bence bu teklif vermek için iyi bir seviye ve bu seviyeye kendim teklif vereceğim.”

 

Altcoin Psycho’nun radarındaki dördüncü kripto para, merkezi olmayan değişim protokolü THORChain’dir (RUNE). Analist, RUNE için bir destek düzeyinin yanı sıra bir geçersiz kılma noktası da belirler.

 

“Bu seviyeyi tam burada (8,00 $) teklif etmeyi planlayacağım. Kaldıraç veya bunun gibi çılgınca bir şey kullanmayacağım. 6,00 dolar veya 7,00 dolar işareti gibi bu yataya tekrar bakarsak, ticareti keseceğim ve muhtemelen riskten kurtulacağım.”

 

Sonuncusu, bilgi işlem kaynakları için merkezi olmayan pazar yeri olan Akash Ağıdır (AKASH). Tüccarlara göre, AKASH’a bakış açısı için iki ila üç yıllık bir gelecek zaman ufku görünüyor.

Ethereum grafiğinde kritik sinyaller!

“Bunu sizlerin dikkatine sunmamın nedeni, düşerse biriktirmeye devam edeceğim bir şey. İşte teklif bölgelerimden biri (2.40$). Bunun uzun vadeli bir yatırım olduğunu söylediğimde yeterince dikkat çekemedim.”

https://www.youtube.com/watch?v=NsxceDB2ynE

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.