1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin düşüşü bitti mi? Lark Davis açıkladı!

Bitcoin düşüşü bitti mi? Lark Davis açıkladı!

Bitcoin düşüşü bitti mi? Lark Davis açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Youtuber Lark Davis 488 bin takipçisine kripto para piyasaları, Bitcoin düşüşü ve ayı piyasası konusunda net bilgiler verdi.

Ünlü Youtuber Lark Davis Bitcoin konusunda net

Başta kripto paralar olmak üzere yatırım danışmanlık hizmetleri veren ve Youtube üzerinden yayınlar yaban Lark Davis, 488 bin takipçisine Bitcoin düşüşü konusunda düşüncelerini anlattı.

Yayınladığı son videoda konuşan Davis, alıcıların son düşüşe “çılgın” bir yanıt verdiğini dile getirerek, Coinbase verilerine göre, BTC’nin 24 saatte 25,375 dolardan 30.000 dolara tırmandığını söyledi.

Davis, son krize ve düşüşe rağmen Bitcoin’e inanan yatırımcıların alım yaptığının altını çiziyor.

Bitcoin düşüşü bitti mi? Lark Davis açıkladı!
Lark Davis Bitcoin Crash, Youtube

Lider kriptonun kilit desteğinin üzerinde kapanış yaptığını vurgulayan Davis, dün itibariyle piyasanın kabütüle olmaya başladığını ifade ediyor.

Ünlü youtuber, BTC’nin dün gördüğü, CF modeline dikkat çekerek, bunun daha önce 2018 ayı sezon dibi, Covid Crash ve 2014-15 ayı sezonu dibinde yaşandığını belirtiyor. Davis’e göre, bu önemli bir ipucu.

Lark Davis analizini, kripto para yatırımcılarının her türlü olasılığa hazırlık olmaları yönündeki uyarısıyla bitiriyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,133.27

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili:Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Etiketler: