1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. 2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Bitcoin için kötü haber!

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Bitcoin için kötü haber!

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Bitcoin için kötü haber!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında geniş bir kitle tarafından takip edilen ve 2022’deki Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden kripto analistinden Bitcoin için kötü haber. Detaylar haberimizde.

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Bitcoin için kötü haber!

Bitcoin 16.500 ile 17.000 dolar arasında yeni bir birikim sürecine girmiş gözüküyor. Lider kripto para birimi FTX borsasının yaşadığı likidite krizi sonrası yaşanan iflasın ardından 15.682 dolara kadar geriledi. Boğalar BTC’nin bu seviyenin altına düşmesine izin vermedi ancak yükselişi tetikleyecek bir teknik görünümden uzak olduğumuzu da belirtelim.

2022 yılında yaşanan Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden ve piyasada geniş bir kitle tarafından takip edilen ünlü kripto analisti Capo, Bitcoin için yeni bir tahmin paylaştı ve yatırımcıları mutlu etmeyecek kötü bir haber verdi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Capo, 665 binden fazla takipçisi bulunan kişisel Twitter sayfasından analizlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin’in 2022 yılının en düşük seviyelerini henüz kaydetmediğini öngörüyor.

“Ne görüyorum: Teknikler kötü görünüyor ([BTC] fiyatı Haziran’ın en düşük seviyesinin altında, göstergeler düşüş eğiliminde, fonlama sıfırlandı. Her zaman olduğu gibi aynı boğa tuzakları, ancak daha da zayıf ve bu tuzaklara aşık olan insanlar. BTC’nin 12.000-14.000 dolara gerilemesi an meselesi.”

Kripto stratejisti ayrıca düşüş tezini destekleyen grafiğini paylaşarak lider kripto para biriminin 17.600 dolarlık destek noktasını dirence çevirdiğini belirtti.

Bitcoin

 

Capo’nun grafiğine göre Bitcoin önce 12.000 ila 14.000 arasında bir birikim yaşadıktan sonra hızlı bir toparlanma başlatacağı görülüyor.

BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 16.665 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa değeri 320 milyar dolar. Kripto para bu değeri ile piyasanın %38,5’ini domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: