1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin (BTC) için gerçekten yükselme zamanı diyen ünlü traderin hedefindeki seviyeler

Bitcoin (BTC) için gerçekten yükselme zamanı diyen ünlü traderin hedefindeki seviyeler

Bitcoin (BTC) için gerçekten yükselme zamanı diyen ünlü traderin hedefindeki seviyeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yılların kripto para traderi, Bitcoin (BTC) fiyatı için şimdi gerçekten yükselme vaktinin geldiğini düşünüyor. Ünlü analistin açıklaması ve BTC için beklediği seviyelere bakalım.


Bitcoin (BTC) için gerçekten yükselme zamanı diyen ünlü traderin hedefindeki seviyeler

Kıdemli kripto para traderi Tone Vays, haftalar süren konsolidasyondan sonra Bitcoin (BTC) fiyatının yükseliş trendinde devam etme pozisyonuna geldiğini ifade ediyor.

Vays, Youtube’da 122.000 abonesi ile paylaştığı yeni kripto analiz videosunda, Bitcoin’in “dip alımı durumunda” olduğunu söylüyor. Bunu söylemesinin sebebi ise BTC’in güç işaretleri sergilemeye başlaması.

İlgili – 28.500 doları test eden Bitcoin fiyatı daha fazla yükselir mi? Güncel BTC teknik analizi

Ünlü analiste göre, eğer Bitcoin tam önündeki birkaç direnci aşabilirse görünümü çok daha iyi olacak. Şöyle açıklıyor:

“Gerçekten Bitcoin’in yükselmesinin tam zamanı.

Haftalık perspektiften baktığımızda ise yeterli boğa görünümü veremiyor… Ama ben güçlü olduğunu düşündüğümde neyi tercih ederim. Tercihim yeni zirve olur. Tercihim kırılmalar olur.”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025

Sözlerine daha fazla devam eden Vays, Bitcoin’in 30.000 doları aşması durumunda yeni bir yıllık zirve göreceği konusunda da emin konuşuyor. Şöyle devam ediyor:

“Haftalık grafikte yeni bir zirve görmek için daha bir miktar süre daha gerekiyor. Birkaç bin daha gitmemiz lazım. 30.000 doları kırmamız gerekiyor. Lucid SAR’ı geçtiğimizde önümüzde 34.000 dolar civarında bazı dirençler çıkacak. Bundan dolayı benim hedefimdeki direnç 34.000 dolarda. 30.000 doların üzerinde ise hızlanacağız.”

Lucid SAR, parabolik SAR’ın bir çeşidi olan yön gösteren bir trend indikatörü. Trendleri hesaplamak ve giriş ve çıkış noktalarını tespit etmek için fiyat ve zamanı birleştirir.

Bitcoin şu an 27.750 dolar civarında işlem görüyor ve son 24 saate yüzde 1,5’lik bir düşüş yaşadı. Ancak haftalık bazda yüzde 2,5’lik bir yükselişi var.

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

Etiketler: