1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar

Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar

Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin balina aktiviteleri son 4 ayın zirvesinde. Son rakamlar, Bitcoin balina aktiviteleri konusuna ne gösteriyor?

Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar

Bitcoin on-chain verileri, BTC balinalarının satın aldığını gösteriyor. 20.000 dolar desteğine tutunmaya çalışan BTC, daha fazla düşme riski taşısa da ağ üzerindeki balina aktiviteleri son dört ayın zirvesine çıktı.

Kripto para veri analiz firması IntoTheBlock balina aktiviteleri konusunda Large Holder Inflow metriği kullanıyor. LHI metriği, ağ üzerinde BTC balina adreslerinden gelen yüksek miktarlardaki fonları kontrol ediyor. Buna göre, geçtiğimiz hafta, 116.000 BTC, yaklaşık 2.5 milyar dolarlık aktivite kaydedildi. Bu rakam, Şubat ayından beri görülen en yüksek değer olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun süredir düşüşüne devam eden Bitcoin, 20.000 dolar desteğine dayandı. BTC yazı anında, 20.418 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasasının beklentisi, BTC’nin desteğe tutunması ve yukarı yönlü harekete geçmesi. Ancak daha alt bölgelere düşme ihtimali de özellikle küçük traderları oldukça korkutuyor.

Son olarak, Glassnode veriler, BTC’nin düşüş yaşadığı şu dönemde, 10.000 BTC ve üzerinde stoğu bulunan adres sayısının artış yaşadığını gösteriyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,384.61

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: