1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin yeniden 55 bin dolar; kripto piyasası yeşil!

Bitcoin yeniden 55 bin dolar; kripto piyasası yeşil!

Bitcoin yeniden 55 bin dolar; kripto piyasası yeşil!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin yeniden 55.000 dolar direncini aştı. BTC Mayıs’tan beri en yüksek değerinde.

Bitcoin yeniden 55 bin dolar; kripto piyasası yeşil!

Devasa bir yeşil mum yakan, Bitcoin fiyatı 55.555$’a kadar yükselmeyi başardı. BTC fiyatı bu yıl Mayıs ayından bu yana ilk defa 55 bin direncini aşıyor.

Bitcoin son 24 saatte %10 artış gösterdi ama artışın büyük bölümü 60 dakika içerisinde gerçekleşti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

bitcoin
BTC/USD grafik

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, fiyat şu anda 53.000 dolar seviyelerine inmiş urumda. Ancak BTC Binance spot borsasında 55.555 dolara kadar tırmandı. BTC en son 12 Mayıs 2021 tarihinde bu seviyeden işlem görmüştü.

Öte yandan altcoinler lider kriptoya ayak uyduramadılar. BTC altcoinler karşısında da önemli bir yükseliş göstermiş durumda.

Yazı anında BTC piyasa hakimiyeti, %45 ile son iki ayın zirvesinde. Bu yazının yazıldığı sırada, BTC’nin hakimiyeti neredeyse iki ayın en yüksek seviyesi olan neredeyse %45 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin yükseliyor kripto piyasası yeşil

 

bitcoin btc
Kripto ısı haritası Kaynak: crypto350

Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte kripto piyasasının genelinde bir yükseliş trendi hakim. Bitcoin’e ETH %4 ile cevap verirken, ADA coin %0,30’da kaldı. BNB ise hala kırmızıda.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 16,978.71

İlgili: Bitcoin, haber yorum, teknik analiz ve fiyat tahminleri için bkz.

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: