1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Biri en büyük Shiba Inu balinasını durdursun!!

Biri en büyük Shiba Inu balinasını durdursun!!

Biri en büyük Shiba Inu balinasını durdursun!!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük Shiba Inu balinası durmak bilmiyor! Uzun vadeli Shiba yatırımcıları, tokenin son zamanlarda kaydettiği sönük performanstan rahatsız görünmüyor.

Shiba Inu balinası yine piyasaya daldı!

Halihazırda 1,2 milyar dolar değerinde SHIB hodl eden en büyük Shiba Inu (SHIB) balinası, portföyünü artırdı ve daha fazla token satın aldı.

En büyük Shiba Inu balinası alım yapmaya devam ediyor!

Uzun vadeli Shiba Inu yatırımcıları, tokenin son zamanlarda kaydettiği sönük performanstan rahatsız görünmüyor ve daha fazla kripto para satın almaya devam ediyor. Örneğin; büyük bir balinaya ait bir cüzdan, mevcut 1,2 milyar dolarlık portföyüne 5 milyon dolarlık SHIB daha ekledi.

Ancak bu büyük satın alma, mevcut piyasa koşullarını değiştirmedi. Ve tokenin fiyatı, yazımızı yayına hazırladığımız sırada neredeyse sıfır volatilite ile aynı aralıkta hareket ediyor.

Bu arada balina şu anda, yaklaşık 3.4 milyar dolarlık SHIB tokeni tutuyor. Bu cüzdanda bulunan SHIB miktarı çok yüksek olsa da varlığın değeri kasım ayından bu yana %90’dan fazla düşüş kaydetti.

İlgili: Shiba Inu balinalarından dev alım! 

Balina cüzdanında, Shiba Inu’nun yanı sıra, çok da popüler olmayan bir başka meme coin ile birlikte CRO bulunuyor: Yani balina, 1,4 milyar dolarlık Amerikan Doge tokeni ve 400 milyon dolar değerinde CRO hodl ediyor.

Birileri en büyük Shiba Inu balinasını durdursun!!

Piyasaya genel olarak düşüşler hakim iken; Shiba Inu nispeten istikrarlı bir şekilde hareket ediyor. Bununla birlikte, WhaleStats verilerine göre, balina cüzdanlarında hodl edilen toplam Shiba Inu’ların değeri bir önceki güne göre %0,2’lik hafif bir düşüşle 1,59 milyar$’da kaldı.

Bu arada Shiba’da şöyle ilginç bir durum söz konusu: Balina varlıklarının çoğu yalnızca bir cüzdanda toplanıyor. Ve balinaların elindeki 1,59 milyar dolarlık Shiba’nın 1,2 milyar doları, bugün 4 milyon dolarlık Shib satın alan bu cüzdanda tutuluyor.

Balinalar meme coinden daha fazla satın alsa da daha önce volatilite %15’e yakınken, şimdi ortalama volatilite yaklaşık %5’te kaldığı için varlığın fiyatı şimdilik tepki vermiyor gibi görünüyor. (Bu arada Shib coinde maksimum volatilite, token bir günde %70’in üzerinde bir artışla, ATH seviyesine ulaştığında görüldü.)

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.