1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bir süper lig ekibi daha taraftar token çıkaracağını duyurdu!

Bir süper lig ekibi daha taraftar token çıkaracağını duyurdu!

Bir süper lig ekibi daha taraftar token çıkaracağını duyurdu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Taraftar tokenler spor kulüplerinin yeni gözdesi oldu. Bir süper lig ekibi daha taraftar token için socios.com ile anlaştı. Detaylar haberimizde.

Bir süper lig ekibi daha taraftar token çıkaracağını duyurdu

Son dönemde spor kulüplerinin popüler uygulaması taraftar tokenleri. Maçların seyircisiz oynama süreleri uzadıkça taraftarlarını organize etmenin yollarını arayan spor kulüpleri çareyi kripto dünyasının yükselen yıldızı taraftar tokenlerinde buldu.

Ülkemizde Galatasaray, Trabzonspor, Medipol Başakşehir ve Göztepe spor kulüpleri daha önce taraftar tokenleri çıkarmıştı. Socios.com ile yapılan anlaşma sonucu en son Göztepe taraftar tokenlerini duyurmuş tokenler saatler içerisinde tükenmişti.

İlgili: Kripto para haberleri ve son dakika gelişmeleri

Taraftar tokenlerini çıkarmak için Socios.com ile anlaşan son süper lig ekibi Aytemiz Alanyaspor oldu. Duyuru Socios.com, Chiliz ve Aytemiz Alanyaspor resmi hesaplarından yapıldı. Kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:

“Galatasaray, Trabzonspor, Medipol Başakşehir ve Göztepe’nin ardındın Fan Token çıkaracak beşinci Türk ekibi olacak Aytemiz Alanyaspor’umuz futbol kulüplerinin dijital dönüşümü gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için kurulan Socios.com ile anlaşma imzaladı. Kulübümüz, dünya futbolunun önemli kulüpleri FCbarcelona, Paris Saint-Germain,Juventus,AC Milan ve Manchester City’nin ardından Socios.com ile ortaklık kuran 28. partner oldu.”

Aytemiz Alanyaspor ayrıca yaptığı açıklamadada ALA Fan Tokeninin Chiliz ile ortaklık kurularak önümüzdeki aylarda tarartarlara sunulacağını ifade etti.

https://twitter.com/Alanyaspor/status/1390563090954063875

Coinmarketcap verilerine göre, Galatasarayın taraftar tokeni GAL 7,35 dolardan, Trabzonspor taraftar tokeni TRA 3,60 dolardan, Başakşehir taraftar tokeni IBFK 4,43 dolardan işlem görüyor. Göztepe taraftar tokeni ise henüz işleme açılmadı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.