Binance vadeli işlemlere hücum!!

Binance Futures
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance kripto türev işlem platformu rekor göstergede.

Binance vadeli işlemlerde rekor

Binance borsasının türev işlemler platformu Binance Futures, özellikle perakende müşterisinin akını ile birlikte, popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Alınan verilere göre, Cumartesi günü, Binance türev işlemler platformu 10 milyar doların üzerinde açık faiz değeriyle rekor seviyeye ulaştı. Platformun son bir yıllık artış oranı, %3900 gibi inanılmaz bir değerde.

Açık faiz oranları ya da türev işlem değerleri, piyasaya para girişi artışını gösterir.

Bazı analistler Binance ile perakende yatırımcının, adeta eş anlamlı olduğu görüşünde. Bu yönde, Glassnode kurucuları Jan Happel ve Jann Allemann, piyasadaki perakende giriş değerlerinin Binance borsasındaki rakamlarla görülebileceğini düşünüyor.

Dolayısıyla Binance’teki artış çok büyük oranda kripto alanının popülaritesini ve perakende yatırımcının kripto paralara ilgisini gösteriyor demek yanlış olmayacaktır.

  

Battle for Binance Futures: Everyone Wins! | Binance Blog

 

Binance Futures, (vadeli işlemler) Eylül 2019’da BTC/USDT paritesinde işlem açılarak başladı. Bu tarihten sonra sürekli büyüyen platform, şu anda 180’den fazla paritede işlem imkanı sunuyor.

Mevcut haliyle, Binance, en büyük Bitcoin açık vadeli işlem değerine sahip borsa konumunda. Binance Futures platformu, 4,33 milyar dolarla, toplam Bitcoin açık vadeli işlem değerinin %18,44’ünü elinde bulunduruyor.

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance vadeli işlemlere hücum!!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.