1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance vadeli işlemlere hücum!!

Binance vadeli işlemlere hücum!!

Binance vadeli işlemlere hücum!!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance kripto türev işlem platformu rekor göstergede.

Binance vadeli işlemlerde rekor

Binance borsasının türev işlemler platformu Binance Futures, özellikle perakende müşterisinin akını ile birlikte, popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Alınan verilere göre, Cumartesi günü, Binance türev işlemler platformu 10 milyar doların üzerinde açık faiz değeriyle rekor seviyeye ulaştı. Platformun son bir yıllık artış oranı, %3900 gibi inanılmaz bir değerde.

Açık faiz oranları ya da türev işlem değerleri, piyasaya para girişi artışını gösterir.

Bazı analistler Binance ile perakende yatırımcının, adeta eş anlamlı olduğu görüşünde. Bu yönde, Glassnode kurucuları Jan Happel ve Jann Allemann, piyasadaki perakende giriş değerlerinin Binance borsasındaki rakamlarla görülebileceğini düşünüyor.

Dolayısıyla Binance’teki artış çok büyük oranda kripto alanının popülaritesini ve perakende yatırımcının kripto paralara ilgisini gösteriyor demek yanlış olmayacaktır.

  

Battle for Binance Futures: Everyone Wins! | Binance Blog

 

Binance Futures, (vadeli işlemler) Eylül 2019’da BTC/USDT paritesinde işlem açılarak başladı. Bu tarihten sonra sürekli büyüyen platform, şu anda 180’den fazla paritede işlem imkanı sunuyor.

Mevcut haliyle, Binance, en büyük Bitcoin açık vadeli işlem değerine sahip borsa konumunda. Binance Futures platformu, 4,33 milyar dolarla, toplam Bitcoin açık vadeli işlem değerinin %18,44’ünü elinde bulunduruyor.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 22,740.09

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: