1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Binance CEO’su kripto para kullanım oranını uçuracak katalizörü açıkladı!

Binance CEO’su kripto para kullanım oranını uçuracak katalizörü açıkladı!

Binance CEO’su kripto para kullanım oranını uçuracak katalizörü açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance CEO’su CZ, kripto para kullanım oranının %90’lara çıkmasını sağlayacak katalizörü açıkladı. Detaylar haberimizde.

Binance CEO’su kripto para kullanım oranını uçuracak katalizörü açıkladı!

Kripto para piyasasının en fazla takip edilen aktörlerinden biri de Changpeng Zhao ya da bilinen adıyla CZ, kripto para kullanım oranını uçuracak katalizörü açıkladı. Dünyanın en fazla işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Binance’ın sahibi ve kripto milyarderi olan genç yönetici, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda kripto para piyasasını tümüyle ele aldı.

İlgili: Binance Coin (BNB) nedir?

Zhao, kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini artırmanın bir yolu olduğunu belirtti.

Ünlü CEO’ya göre dijital varlık endüstrisi için düzenlemeler yapılması kripto paraların benimsenmesini kolaylaştıracak.

“Düzenleyici netliğe sahip olmanın aslında benimsemeyi kolaylaştıracağına inanıyorum. Kriptoya erken giren bir grup adam var, bunların çoğu liberterler, anarşistler vs. olabilir. Her türlü düzenlemeden nefret ederler. Ancak bence ana akım kullanıcılar için, henüz kriptoda olmayan kullanıcıların %90 veya %95’i için düzenlemeler kritik öneme sahip.”

Zhao’ya göre, kripto endüstrisi için tasarlanan tüm düzenlemeler piyasa için iyi şeyler vadetmiyor. Yasakların piyasa için yararlı olmayacağı gibi ekonomiler için de bir anlamı olmadığını savunan CZ, düzenlemelerin net olması gerektiğini belirtti.

İlgili: Binance coin (BNB) fiyat tahmini

“Düzenleyici netlik kesinlikle yardımcı oluyor. Ancak tüm düzenlemelerin iyi olabileceği söylenemez. Özel yönetmeliğe bakmamız gerekiyor. Örneğin, kripto konusunda net bir yasağın olduğu diğer ülkelerde gördük. Bu açıkça iyi olmayan bir düzenleme türü.”

Binance CEO’su, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler’in çoğu kripto varlığının menkul kıymet olduğu yönündeki görüşünü de “basit” olarak değerlendirdi.

İlgili: Kripto para regülasyonları nedir?

“Birçok farklı kripto para birimi türü vardır. Bazıları para birimlerine daha yakın, bazıları ise diğer varlık türlerine daha yakın. Açıkça menkul kıymet olmayan birçok farklı kripto para birimi olduğunu söyleyebilirim”.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: