Binance CEO’su 2022 yılı için çok önemli kripto para tahmini yaptı!

Binance CEO'su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’sun Changpeng Zhao (CZ), 2022 yılının kripto paralar için iyi bir yıl olacağını tahmin etti. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Binance CEO’su 2022 yılı için çok önemli kripto para tahmini yaptı!

Dünyanın en büyük kripto borsasının kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, namı diğer CZ, yeni bir röportajında kripto paraların geleceğine ilişkin konuştu.  Changpeng Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin dijital varlıkları düzenlemede giderek daha büyük roller üstlenmesiyle kripto benimsemenin bu yıl genişleyeceğine inanıyor.

binance

 

İlgili: Binance nedir, geleceği nasıl?

Kripto para piyasasında artık daha fazla aktör bulunuyor. Yatırımcıların önemli tercihleri arasında yer alan kripto paralar birçok kişi tarafından günümüzde yaşadığımız enflasyonist dönemde bir koruma aracı olarak değerlendiriliyor. Fiyat hareketlerinin volatil olması ile eleştiri alan kripto paralar gün sonunda sundukları getiririler ile bu eleştiriyi de bertaraf etmeyi başarıyor.

İlgili: Binance coin (BNB) fiyat tahmini

Dünyanın en büyük kripto değişim platformunun kurucu ortağı, dünya çapındaki milletvekillerinin 2022’de giderek artan bir şekilde kripto endüstrisine çekildiğini ve bunun da yaklaşmakta olan benimsemenin potansiyel bir işareti olduğunu söylüyor.


CZ’nin söylediklerine paralel olarak özellikle ABD’de siyasetçilerin yoğun olarak gündemlerine Bitcoin’i aldıklarını ve lider kripto para birimini savunduklarını ekleyelim. ABD eyaletlerinde, faturalardan vergilere kadar birçok ödeme kripto paralar ile yapılmaya başlandı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“Sanırım 2022’de, düzenleyicilerin insanları bu sektöre çekmek istediğini görüyoruz. Bence bu gördüğümüz en temel şeylerden biri. ABD gibi birçok ülke yönetici emirleri yayınladı, [kendi] stablecoin’lerini yapmak istiyorlar. Dubai, düzenleyici bir çerçeve yayınladı ve büyük oyunculara bir dizi lisans verdi, bu önemli ve Bahreyn’de ve başka yerlerde lisans alıyor. Fransa, Portekiz, İsveç ve Cebelitarık’ta kripto paralar oldukça olumlu yaklaşıyorlar.

Yapılacak olan düzenlemelerin kripto paralar için olumlu olacağını savunan CZ, kripto endüstrisini düzenlemeleri benimsemeye ve tüketicileri korumaya çağırdı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance CEO’su 2022 yılı için çok önemli kripto para tahmini yaptı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.