1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!

Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!

Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarında yeni bir rekorlar günü yaşanıyor. Ethereum, Shiba, Stellar ve Telcoin gibi altcoinlerin fiyatlarında olağanüstü talep artışı ve fiyat hareketleri yaşanıyor. Bu talep artışına Binance bile yetişemedi.


Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!

Bugün Ethereum ve Stellar fiyatlarında yaşanan yoğun talep artışının ardından Binance; Ethereum ve Stellar işlemlerini geçici olarak dondurma kararı aldı. Aşağıda Binance resmi twitter adresinden yapılan duyuruyu görüyoruz.

Binance; Ethereum ve Stellar işlem hacmindeki yoğun artışının ardından çekim işlmelerini geçici olarak dondurdu.

Lütfen Bkz: JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

Ethereum, hem dolar karşısında hem de Bitcoin karşısında değer kazanıyor. 2021 yılına 700 dolarından giren Ethereum, yazının kaleme alındığı saatte 4,000 doların üstünde işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte ETH/BTC paritesindeki değişimi görüyoruz. Ethereum, 0.07BTC’ye kadar ulaştı. Aşağıdaki grafikte 2020 yılından beri ETH/BTC paritesindeki değişimi görüyoruz. Yükselen bir trend dikkat çekiyor.

Ethereum ve Stellar Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!

Stellar (XLM) ise 2018 yılından beri en yüksek değerine ulaştı. XLM, en yüksek değerini 4 Ocak 2018’de 94 cent ile gördü. XLM, bugün 78 cent’e kadar yükseldi. XLM boğaları, 2018 yılındaki rekorunu kırmaya oldukça yaklaştığını gösterdi.

Lütfen Bkz: Ethereum 2021’in sonuna doğru kaç dolara kadar çıkabilir?

Aşağıdaki grafikte XLM/USD paritesindeki değişimi görüyoruz.

Ethereum ve Stellar Binance Borsası, Ethereum ve Stellar talebine yetişemiyor!

Stellar, Ripple gibi uluslararası fon transferlerinde bankalara ve finansal kuruluşlara blockchain tabanlı destek sunuyor. Reel ekonomide ciddi çözüm önerisi getiren Stellar blockchain’in kripto parası XLM ciddi talep görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.