1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Bgogo borsası (BGG token) rehberi: Bgogo (BGG token) nedir?

Güncel Bgogo borsası (BGG token) rehberi: Bgogo (BGG token) nedir?

Güncel Bgogo borsası (BGG token) rehberi: Bgogo (BGG token) nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bgogo borsası (BGG token) nedir? Bgogo Cayman adalarında kayıtlı görünüyor. Bgogo borsası kurucuları aynı zamanda Facebook, Twitter, IBM, Alibaba gibi önde gelen internet şirketlerinde çalışmıştır. Çekirdek mühendislik ekibi, ACM Uluslararası Üniversite Programlama Yarışması’da dereceye giren mühendislerden seçilmiştir. En kaliteli ve gelecek vaat eden kripto paraları listelemek üzere tasarlanmış, süpernod listeleme özelliğine sahip ilk kripto para borsasıdır.

 

Bgogo borsası (BGG token) Nedir?

bgogo-borsasi-bgg-token-nedir

Bgogo borsası (BGG) Kripto para kullanıcıları için borsa çok önemli, çünkü borsa daha fazla platform ve daha gelişmiş bir ticaret ekosistemi demek. Bgogo platformu, büyük bir  kripto para borsası olmayı hedefliyor. Bunu yapmak için, bir Supernode listeleme otoritesi kullanıyor. Bu yüzden  platform, piyasadaki önemli dijital varlıkları ve kripto para birimlerini  listelemeye odaklanıyor.

 

Bgogo borsası (BGG) Nasıl Çalışır?

Supernode’lar, kripto para birimi dünyasında yeni bir şey değil. Çeşitli para birimleri, topluma önemli hizmetler sağlamak için Supernode’ları kullanıyor. Supernode’lar her üç ayda bir tekrar seçilebiliyor. Bgogo’da, üst sıralarında  BGG Token’i olan 21 hesap seçiliyor.

Şu an itibariyle Bgogo’nın web sitesinde listelenen Süpernode’lar arasında Pantera Capital, ICODrops, Genesis Capital, Dfund, Utopia Capital var. Bu varlıkların tümü eşit miktarda BGG tokenine sahip ve zaman ilerledikçe listeye daha fazla Supernode eklenecek. Bgogo, çok fazla finansal destek aldığından, gün geçtikçe daha çok dikkat çekecektir.

Şu an için Bgogo iki ana para birimini koruyor. Hem Bitcoin, hem de Ethereum platformdaki diğer tüm para birimlerine bağlanıyor. Diğer destekli para birimleri ise nispeten düşük seviyelerde ve ticaret hacmi az olanlar.

BGG token teknik özellikleri

Blockchain dünyasındaki her yeni projenin kendi tokenine sahip olması alışılmış hale geldi. Bgogo’nun Token’i BGG’nin varlığı 10 milyon dolar değerinde. Bgogo platformunun aktif kullanıcıları, bu Token’lerle ödüllendirilecek. Kullanıcılar aynı zamanda bu platformu kullanırken ödedikleri alım satım ücretlerini telafi etmiş olacaklar. Token’ler her gün Bgogo ekibi tarafından geri alınacak. Bunu yapmak için birikmiş ticaret komisyonlarının % 100’ünü kullanacaklar. Yeniden satın alınan Token’ler ise kalıcı olarak imha edilecek.

Yüzlerce borsanın operasyona dahil olduğu bir ortamda, kripto para dünyasında kalıcı bir etki bırakmak gerçekten çok zor. Proje daha çok yeni ve gelecek vaat ediyor.

 

Etiketler: