Loading...
btc
BTC
-0.12%
Bitcoin
63.346,37 USDT
eth
ETH
-0.58%
Ethereum
3.083,94 USDT
bch
BCH
-4.38%
Bitcoin Cash
486,04 USDT
xrp
XRP
-0.64%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.91%
Litecoin
78,80 USDT
bnb
BNB
-0.98%
Binance Coin
547,29 USDT
sol
SOL
-1.47%
Solana
136,48 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
35,25 USDT
ada
ADA
1.6%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.38%
Poladot
6,73 USDT
doge
DOGE
-3.41%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Bgogo borsası (BGG token) rehberi: Bgogo (BGG token) nedir?

Bgogo (BGG) nedir kapsamlı analiz
Bgogo (BGG) Hakkında analiz yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bgogo borsası (BGG token) nedir? Bgogo Cayman adalarında kayıtlı görünüyor. Bgogo borsası kurucuları aynı zamanda Facebook, Twitter, IBM, Alibaba gibi önde gelen internet şirketlerinde çalışmıştır. Çekirdek mühendislik ekibi, ACM Uluslararası Üniversite Programlama Yarışması’da dereceye giren mühendislerden seçilmiştir. En kaliteli ve gelecek vaat eden kripto paraları listelemek üzere tasarlanmış, süpernod listeleme özelliğine sahip ilk kripto para borsasıdır.

 

Bgogo borsası (BGG token) Nedir?

bgogo-borsasi-bgg-token-nedir

Bgogo borsası (BGG) Kripto para kullanıcıları için borsa çok önemli, çünkü borsa daha fazla platform ve daha gelişmiş bir ticaret ekosistemi demek. Bgogo platformu, büyük bir  kripto para borsası olmayı hedefliyor. Bunu yapmak için, bir Supernode listeleme otoritesi kullanıyor. Bu yüzden  platform, piyasadaki önemli dijital varlıkları ve kripto para birimlerini  listelemeye odaklanıyor.

 

Bgogo borsası (BGG) Nasıl Çalışır?

Supernode’lar, kripto para birimi dünyasında yeni bir şey değil. Çeşitli para birimleri, topluma önemli hizmetler sağlamak için Supernode’ları kullanıyor. Supernode’lar her üç ayda bir tekrar seçilebiliyor. Bgogo’da, üst sıralarında  BGG Token’i olan 21 hesap seçiliyor.

Şu an itibariyle Bgogo’nın web sitesinde listelenen Süpernode’lar arasında Pantera Capital, ICODrops, Genesis Capital, Dfund, Utopia Capital var. Bu varlıkların tümü eşit miktarda BGG tokenine sahip ve zaman ilerledikçe listeye daha fazla Supernode eklenecek. Bgogo, çok fazla finansal destek aldığından, gün geçtikçe daha çok dikkat çekecektir.

Şu an için Bgogo iki ana para birimini koruyor. Hem Bitcoin, hem de Ethereum platformdaki diğer tüm para birimlerine bağlanıyor. Diğer destekli para birimleri ise nispeten düşük seviyelerde ve ticaret hacmi az olanlar.

BGG token teknik özellikleri

Blockchain dünyasındaki her yeni projenin kendi tokenine sahip olması alışılmış hale geldi. Bgogo’nun Token’i BGG’nin varlığı 10 milyon dolar değerinde. Bgogo platformunun aktif kullanıcıları, bu Token’lerle ödüllendirilecek. Kullanıcılar aynı zamanda bu platformu kullanırken ödedikleri alım satım ücretlerini telafi etmiş olacaklar. Token’ler her gün Bgogo ekibi tarafından geri alınacak. Bunu yapmak için birikmiş ticaret komisyonlarının % 100’ünü kullanacaklar. Yeniden satın alınan Token’ler ise kalıcı olarak imha edilecek.

Yüzlerce borsanın operasyona dahil olduğu bir ortamda, kripto para dünyasında kalıcı bir etki bırakmak gerçekten çok zor. Proje daha çok yeni ve gelecek vaat ediyor.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.