Barcelona BAR coin nedir? BAR/USD yorum ve geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Barcelona BAR coin nedir? BAR coin yorumları nasıl? BAR coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? FC Barcelona Taraftar Coin (BAR) coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

FC Barcelona BAR coin yorum 

 

BAR/USD – 1 BAR coin kaç dolar?

BAR coin yrumlarına geçmeden önce Barca coinin ne olduğuna bakalım.

Barcelona BAR coin nedir?

FC Barcelona Taraftar Tokeni (BAR), FC Barcelona kulübünün resmi taraftar tokenidir. FC Barcelona tarafından 22 Haziran 2020’de Socios platformuyla piyasaya sürüldü. BAR taraftar tokeni kulüp ile taraftarlar arasındaki etkileşimin arttırılması hedefleyerek yola çıktı.

FC Barcelona Taraftar Tokeni (BAR), Chiliz ağında işlem görmektedir. Başlıca hedefleri arasında Barcelona kulübünün aldığı birtakım kararlarda söz sahibi olmak, kulübe destek olmak, kulübün sağladığı avantajlardan yararlandırmak vardır.

FC Barcelona taraftar tokenine sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim sağlar, ayrıcalıklı kişi statüsü kazanır. Üstelik FC Barcelona fan tokeni FC Barcelona kulübünün kararlarını yönlendiren ve kulübün geleceğini şekillendiren oylamalara katılım hakkı sağlar. Taraftar tokeni sahibi kullanıcıların katılabileceği anketleri FC Barcelona kulübü belirlemekte fakat son kararı taraftar tokeni sahipleri veriyor. Taraftar token sahipleri forma tasarımları, otobüslerin giydirilmesi, takım sloganları ve kaptanın kolluğuna yazılacak mesaja kadar bir çok alanda yapılan anketlerde oy kullanabiliyor. Seçmelerde her kullanıcı yalnızca bir kez oy kullanabilmesine rağmen kullanıcının oy gücü, sahip olduğu taraftar tokenlerine göre artabiliyor.

Değerli FC Barcelona taraftar token sahipleri; kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansına sahip olabilirsiniz. Neler mi bunlar? Kulübün efsane oyuncularıyla maç izlemek, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitmek, imzalı ürünler kazanmak, Camp Nou stadını ziyaret etmek, La Liga ve Şampiyonlar Ligi maçlarına bedava biletler gibi nice fırsatlar sizi bekliyor.

FC Barcelona Taraftar Tokeni (BAR) kazılamayacağı için FC Barcelona destek tokeninin işlevsel özelliği de mevcuttur. Şimdilik toplam 40,000,000 birimle sınırlı olan FC Barcelona taraftar tokeni sizleri bekliyor.

BARCA BAR coin fiyat grafiği yorumu

bar coin Barcelona BAR coin nedir? BAR/USD yorum ve geleceği

 

BAR coin fiyatı düşüş trendini durdurmuş görünüyor. 2 dolar civarındaki destekten bir miktar yükselse de 2.70 dolar direncinin ötesine geçemedi. Gerileyerek 2.25 dolardaki 50 EMA (kırmızı) çizgisinin desteğine sığınmaya çalışıyor.

FC Barcelona Taraftar Tokenini (BAR) nasıl depolarım?

FC Barcelona kulübü ve taraftarları arasında etkileşimi artırmak amacıyla geliştirilen BAR Taraftar Tokeni, Chiliz ağı üzerinden üretildi. FC Barcelona Taraftar Token varlıklarınızı Kripto cüzdanında veya Socios platformlarında yönetebilirsiniz.

FC Barcelona Taraftar Tokenini (BAR) nasıl alabilirsiniz ve nasıl satabilirsiniz?

Şimdi bu tokeni nasıl alabileceğinize gelelim. Başta Türkiye’deki kripto borsaları üzerinden Türk Lirası ile FC Barcelona (BAR) tokenini satın alabilir ve satabilirsiniz; ya da başka bir tercih olarak Tether uygulamasını kullanabilirsiniz.

Barca BAR coin geleceği ve fiyat tahminleri

Analistlere göre, BAR coin 2024 yılında 5-6 dolar olacak. Ancak ilerleyen yıllarda coinin fiyatının düşmesini bekleyen analistler de var.

İşte BAR coin geleceği ve fiyat tahminleri tablomuz:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $4.97 $5.58 $5.99
2025 $6.79 $7.71 $8.42
2026 $8.90 $10.29 $10.60
2027 $8.90 $10.29 $10.60
2028 $10.97 $12.61 $12.71
2029 $15.59 $16.56 $17.19
2030 $22.53 $23.52 $24.26
2031 $31.78 $32.91 $33.26
2032 $43.34 $44.20 $44.84

Barcelona BAR coin geleceği ve fiyat tahmini 2024

Analizler, Barcelona BAR coinin fiyatının 2024 yılında ortalama 4.80 dolar değerinde olabileceğini gösteriyor. Bu, fiyatta yaklaşık %100’lük bir artış anlamına geliyor.

Barcelona BAR coin geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Barcelona’nın küresel futbol arenasında rekabet gücünün artması bekleniyor. Bu, BAR coinin fiyatını da artırabilir. Barcelona BAR coinin 2025 yılında ortalama 5.20 dolar değerinde olması bekleniyor.

Barcelona BAR coin geleceği ve fiyat tahmini 2030

Barcelona’nın küresel futbol arenasında hakimiyetini sürdürmesi bekleniyor. Bu, BAR coinin fiyatını önemli ölçüde artırabilir. Barcelona BAR coinin 2030 yılında 10.40 dolar değerine ulaşması tahmin ediliyor. Bu da önümüzdeki yıllarda fiyatın yaklaşık %3.500’lük bir artış yapacağı anlamına geliyor.

Bu tahminler, Barcelona’nın küresel futbol arenasındaki rekabet gücüne ve büyüme potansiyeline dayanmaktadır. Barcelona, dünyanın en başarılı futbol kulüplerinden biridir ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca taraftara sahiptir. Kulüp, son yıllarda önemli başarılar elde etti ve bu başarıların devam etmesi bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Barcelona BAR coin nedir? BAR/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.