Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi

Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balina faaliyetleri bir altcoine işaret ediyor. Söz konusu coin ile ilgili en son böyle bir balina hareketliliği yaşandığında fiyat yüzde 40 yükselmişti. Şimdi de benzer bir yükseliş gelir mi?


Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi

Kripto para analiz platformu Santiment’in sağladığı verilere göre, piyasada balina adıyla bilinen ve yüklü miktarlarda coin alan yatırımcıların bir altcoin ile ilgili faaliyetleri dikkat çekiyor. 2023 yılının başından bu yana balinaların Cardano (ADA) aktifliği önemli ölçüde arttı. Özellikle 100.000 dolar değerinde ADA içeren işlemlerin sayısı çok yükseldi. Böyle bir yükseliş en son olduğunda, Cardano fiyatı sadece bir hafta içinde yüzde 40 değer kazanmıştı.

İlgili – Analist Van de Poppe: Bitcoin bu seviyeyi korursa 28.000 dolar olur

Santiment (@santimentfeed), Twitter’de yaptığı paylaşımda şu bilgileri veriyor:

“Cardano balina sayısı 2023’te yükseldi. Ayrıca büyük ADA işlemleri de dikkat çeken oranda arttı. En son bu kadar 100.000 doların üzerinde ADA işlemi olduğunda Mayıs 2022 tarihiydi. Ve fiyat da söz konusu haftanın başındaki seviyeden Haziran başında gördüğü yerel zirveye kadar yüzde 36 yükselmişti.”

https://twitter.com/santimentfeed/status/1623059732503367682?s=20&t=mz8sd1jtpNExZZv10BoQ3g

Santiment’in paylaştığı verilere daha yakından baktığımızda şunu görüyoruz. Bakiyesi 1 milyon ile 100 milyon ADA olan adres sayısı 2023 yılının başından bu yana yüzde 36 yükseldi. Böylece tokenin fiyatı da buna uygun bir tepki verdi. Son bir ayda Cardanı fiyatı yüzde 59 oranında yükseldi.

Şimdi de benzer bir senaryo oluşmaya başladı. Bundan dolayı Cardano fiyatı yılın başından bu yana değerini iki kat artıracak bir konuma yaklaşıyor olabilir. Özellikle de böyle büyük ADA balinası hareketleri devam ederse.


İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir

ADA fiyatı şu an 0,4 dolar civarında işlem görüyor. Ancak bu seviyenin ilerisinde güçlü satış baskısı ile karşı karşıya. Buna rağmen buradan çok fazla düşüş için de acelesi yok.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.