Balinaların akın ettiği Ethereum tabanlı altcoin

Balinaların bu altcoinlere akın etmesi altcoin sezonu sinyali mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi, balina işlemlerinin patlama derecesinde arttığı bir Ethereum (ETH) tabanlı altcoine dikkat çekiyor. İşte, ilginç veriler ve ilgili coinin ayrıntıları.


Balinaların akın ettiği Ethereum tabanlı altcoin

Kripto analiz şirketi Santiment, balina işlemlerinin bir Ethereum (ETH) tabanlı altcoinde inanılmaz düzeyde yükseldiğini bildiriyor. Buna göre bu coinin fiyatının rallisi henüz bitmemiş olabilir.

Analiz şirketi görüntü sentezleyen ekosistem olan Render Token’in (RNDR), yüksek seviyelerde balina akınına uğradığını açıklıyor. Ayrıca bu kripto projedeki cüzdan sayısı da her geçen gün artıyor.

İlgili – Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2023 – 2025

Santiment’e göre, Render’in balina işlemleri bu ayın üçüncü en yüksek seviyesine yükseldi. Bu da şunu gösteriyor. Bazı yatırımcılar kazanç sağlamak için satış yapıyor. Ancak şuna da dikkat çekiyor. Daha önce balina hareketleri yükseldiğinde bu kripto paradaki ralliyi öldürmedi. Şöyle açıklıyor:

“Balina işlemleri son bir ayda üçüncü en yüksek günlük seviyesine ulaştı ve burada dikkatli olmalıyız. Bu durum sık sık balinaların kazanç almasının bir işaretidir. Ancak buna rağmen daha önce iki defa 100.000 dolar üzeri balina sıçramalarında (aşağıda kırmızı renkli), fiyat aslında yükselmeye devam etti.”

Balinaların akın ettiği Ethereum tabanlı altcoin: Render Token (RNDR)

Kaynak: Santiment


Santiment, buradaki kilit indikatörün ise artan adres sayısı olduğunu ifade ediyor. Bun göre Render Token sahiplerinin sayısı artmaya devam ediyor ve bundan dolayı da bu coinin fiyatı da yükselme potansiyeline sahip. Şöyle diyor:

“Ralli bitmedi teorisini destekleyen kilit bir indikatör var. Çünkü RNDR balina adresleri ve balina cüzdan sayısı artmaya devam ediyor. Bu balina adresler 1 milyon ile 10 milyon arasında RNDR coine sahip adresler. Eğer balinalar satarak kazanç toplasaydı bu adreslerin sayısı artmaya devam etmezdi.”

Render şu an 2,65 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 2,3 oranında düştü.

İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten BTC’de yön değişimi açıklaması

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Balinaların akın ettiği Ethereum tabanlı altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.