1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!

Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!

Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası uzun süredir beklen patlamayı gerçekleştiremez iken büyük ethereum balinaları bu kripto paraları toplamaya devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!

Kripto piyasası aralık ayında durgun bir görüntü verirken büyük balinalar bu durgunluğu alım fırsatına çevirdi. Piyasanın önde gelen büyük balinaları bazı altcoinlere özel ilgi gösteriyor. Balinaların bu hareketi bu altcoinlerle ilgili beklentilerini ortaya koyuyor.

İlgili: Ethereun nedir, geleceği nasıl?

WhaleStats istatistiklerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası yoğun bir şekilde Shiba, FTX, OKB ve GALA biriktirmeye devam ediyor. Koinmedya.com olarak balinaların geçtiğimiz günlerde cüzdanlarındaki kripto paralara ilişkin rakamları da siz değerli okuyucularımızla paylaşmıştık.

 

altcoin Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!

Balinalar geçtiğimiz haftada olduğu gibi en fazla Shiba Inu biriktiriyor. Shiba’yı FTX borsasının kendi kripto parası FTX token (FTT) takip ediyor. En büyük 1000 Ethereum balinasının cüzdanlarındaki altcoinlerin içerisindeki Shiba’ların oranı %8,38. FTX token oranı ise %7,24. Bu hesaplardaki Shiba’nın toplam değeri 1,908 milyar dolar olurken FTT’nin toplam değeri ise 1,648 milyar dolar.

altcoin

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Shiba Inu yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,00003613 dolardan işlem görüyor. Meme kripto para çılgınlığının ardından 0,0000826 dolara kadar yükselen Shiba o günden bu yana değerinin %50’sinden fazlasını kaybetmesine rağmen hala popüler durumda.  FTX token ise yazım sırasında 41,80 dolardan işlem görüyor. FTX token 2021 yılını başından bu yana %757 değer kazandı.

İlgili: FTX token nedir, geleceği nasıl?

Balina cüzdanları, toplam 633 milyon değerinde OKB’ye sahip. Bu değer ile OKB’nin sahip oldukları altcoinler içerisindeki oranı %2,78. OKB ise şu anda 31,04 dolardan işlem görüyor.

Ethereum balinaları Metaverse tabanlı oyun tokeni olan GALA’ya da büyük ilgi gösteriyor. Büyük cüzdanlar toplam 519 milyon dolarlık GALA token biriktirmiş durumda.

altcoin Balinalar bu altcoinleri toplamaya devam ediyor!

İlgili: GALA nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: