Baby Doge’de fiyat artışı devam ediyor! Fırsat mı dolandırıcı mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin doğurdu ve Baby Doge piyasadaki ilk pump’ına başladı. Bugün Baby Doge’de %50’nin üzerinde değer artışı yaşanıyor.


Baby Doge’de fiyat artışı devam ediyor!

Kripto para piyasalarında yatırım yapmak isteyen girişimciler kılı kırk yarıyor. Projenin white paper’ı, geliştirme ekibinin özgeçmişi, projenin önerdiği ekonomik ve finansal çözümler rasyonel girişimcilerin yatırım yapmadan önce inceledikleri temel başlıklar arasında yer alıyor. Eğer proje yeni ve güçlü proje ise yatırım yapmak için mükemmel bir zamanlama olabilir. Bu şekilde motivasyona sahip olan yatırımcılar, gelecek vaat eden projeleri hazır fiyatı düşükken satın alıp beklemeyi tercih ederler.

Bundan sonrası biraz da nasip kısmet diyelim. Dogecoin piyasaya şaka olarak sürüldü ve piyasaya sürüldüğünde fiyatı 1 cent’in oldukça altındaydı. Fiyatı 1 cent’in altındayken Doge’ye yatırım yapan girişimciler, her durumda kârdalar. Doge 8 Mayıs 2021’de 73 cent’e çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Dogecoin yazının kaleme alındığı saatte 24-25 cent bandında işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

baby doge Baby Doge’de fiyat artışı devam ediyor! Fırsat mı dolandırıcı mı?

Doge ilk piyasaya sürüldüğünde çok da ciddi bir iddiası ve white paper’ı yoktu. Zamanla ciddi bir proje olmayı başardı.

Lütfen Bkz: Kripto para piyasalarında medyaya yansımayan gizli görüşme!

Şimdilerde Dogecoin’in izinden gidebilecek bir kripto para daha var: Baby Doge Coin (Baby Doge). Bugün Baby Doge fiyatlarında %50’nin üstünde değer artışı söz konusu. Baby Doge yazının kaleme alındığı saatte 0.00000001 doların altında işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Baby Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

baby doge Baby Doge’de fiyat artışı devam ediyor! Fırsat mı dolandırıcı mı?Baby Doge’nin verileri henüz tam olarak netleşmediğinden CoinMarketCap sıralaması netleşmiş değil. Baby Doge de Dogecoin’in başarısını gösterir mi sorusu da net değil. Burada kripto para yatırımcılarının risk algıları devreye gidiyor. Kripto para piyasaları sürprizlerle dolu! Piyasaya rasyonaliteden ziyade bazen duygular hakim olabiliyor. Ancak uzun vadede her zaman akıl kazanıyor, duygular değil!


Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın Baby Doge tweet’i fiyatları zıplatmaya yetti. TikTok’da organize olan 1,000-2,000 Baby Doge taraftarı fiyatlar ve piyasa üzerinde etkili olabilir ve beklentilerin tersine sonuç doğurabilirler.

Baby Doge’ye yatırım yapılır mı?

Tabi ki bu sorunun cevabını biz vermeyeceğiz. Kendi araştırmanızı kendinizin yapması gerekiyor. Yalnız unutmamak lazım kripto para piyasaları oldukça dalgalı ve spekülatif piyasalar. Bu piyasadaki yatırımcıları mottosu şu olmalı: “Asla kaybetmeye tahammülün olmayacak miktarlarda bu işe girme!”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Baby Doge’de fiyat artışı devam ediyor! Fırsat mı dolandırıcı mı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.