1. Anasayfa
  2. Coin Haberleri
  3. Axie Infinity’te yüzde 30’lük yükselişin önemli sebebi

Axie Infinity’te yüzde 30’lük yükselişin önemli sebebi

Axie Infinity’te yüzde 30’lük yükselişin önemli sebebi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Axie Infinity (AXS) fiyatı yüzde 60’a ulaşan bir ralli yaptı. Bunun başlıca sebebi projenin yaptığı bir duyuru ve özellikle geliştirme alanında yaptığı çalışmalar. Ayrıntılara bakalım.


Axie Infinity’te yüzde 30’lük yükselişin önemli sebebi

Oyna kazan türü blockchain oyunu Axie Infinity’nin yerel kripto parası Axie Infinity Shards (AXS), son 24 saatte yüzde 60’lık bir yükseliş kaydetti. Bunun başlıca sebebi ise bu ekosistemde 12 yeni projenin geliştirilmesi ve tanıtılması ile ilgili duyuru. Bu proje geliştiricilere Axie Infinity için değerli özellikler kurma karşılığında önemli ayrıcalıklar sağlıyor.

Bu ayrıcalıklar ve ödüller için söz konusu projeleri yapacak geliştiriciler için 10,000 dolarlık hibeler de var. Bunlar AXS token ile ödeniyor. Buna ek olarak Ronin Single-Sign-On ve Ronin cüzdan işlemleri gibi teknoloji entegrasyonlarına özel erişim ve Axie Infinity’nin mühendislik, oyun tasarımı ve ürün ekiplerinden rehberlik alma fırsatı da bulunuyor. En önemlisi de oyuncular bu projeleri paraya dönüştürebilir. Geri kalanı ise oyuncular ya da topluluk hazinesine gidiyor.

Axie Infinity, oyna kazan dünyasında en dikkat çeken blockchain oyunlardan biri. Aynı zamanda çok kısa sürede AXS tokenin yükselişini görmüştük. Sonuç olarak bu proje en değerli coinlerden biri arasında. Ayrıntılar için ilgili yazımıza bakınız:

İlgili – Axie Infinity nedir ve AXS coinin geleceği nasıl?

AXS tokende yüzde 60 ralli

Axie Infinity’te yüzde 30’lük yükselişin önemli sebebi

Bu duyuru ve gelişmeler üzerinde AXS token fiyatı da birkaç gün önce gördüğü dip seviyeden yüzde 60 ralli yaptı. AXS fiyatı 17 dolardan 28 doların üzerinde çıktı. Tabii ardından bir miktar ralli düzeltmesi yaptı. Yine de söz konusu dip seviyeden hala yüzde 30 yükselişini koruyor.

Axie Infinity’yi geliştiren ve buradaki çalışmaları destekleyen şirket Sky Mavis, son gelişmelerle ilgili bir açıklama yaptı. Geliştirici Sky Mavis, toplulukla birlikte oyunu kurmanın büyüme stratejisinin anahtarı olduğunu ve zaman içinde ölçeklenmiş değer üretiminin temel bir itici gücü olacağını söyledi.

İlgili – Güncel Axie Infinity fiyat tahmini, AXS coin geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Kaynak

Etiketler: