okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.79%
Bitcoin
69.097,87 USDT
eth
ETH
0.34%
Ethereum
3.740,62 USDT
bch
BCH
-0.53%
Bitcoin Cash
492,21 USDT
xrp
XRP
0.79%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.22%
Litecoin
84,81 USDT
bnb
BNB
0.1%
Binance Coin
600,89 USDT
sol
SOL
-0.32%
Solana
167,15 USDT
avax
AVAX
0.25%
Avalanche
38,11 USDT
ada
ADA
0.13%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.56%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
3.31%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.47%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü avukata göre Ripple davası bu tarihte sonuçlanabilir!

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davada önemli gelişmeler yaşanıyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü avukata göre Ripple davası bu tarihte sonuçlanabilir!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında uzun zamandır sürüncemede devam eden davada sona yaklaşılıyor. Ripple, dava nedeniyle çok kan kaybetse de toparlanmayı bildi. Ancak davanın Ripple lehine ya da uzlaşma ile sonuçlanma olasılığı Ripple yatırımcılarını heyecanlandırıyor.

İlgili: Ripple(XRP) nedir?

Hogan & Hogan hukuk firmasının sahibi Jeremy Hogan tarafından paylaşılan son belgelere göre yapılacak son keşiften 14 gün sonra SEC ve Ripple arasında bir saatlik bir uzlaşma görüşmesi gerçekleştirilecek. Avukat Hogan, her iki tarafın da anlaşmaya varması halinde davanın bu yıl nisan veya mayıs aylarında anlaşmayla sonuçlanabileceğini söyledi.

Yargıç Sarah Netburn şimdiye kadar Hinman’ın 2018 konuşması ve Estabrook’un notlarıyla ilgili e-postalar da dahil olmak üzere ilgili tüm dava belgelerini inceledi.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Jeremy Hogan, Yargıç Sarah Netburn’ün davanın tüm detaylarına hakim olduğunu ve iyi bir arabulucunun dava hakkında fark yaratabileceğini savundu.

“E-postalarda vs. ne olduğunu tam olarak biliyor. Buradaki sorunlu çocuğun SEC olduğu konusunda haklı olduğumu düşünüyorum. İyi bir arabulucu bazen gerçekten mucizeler yaratabilir.”

Her iki taraf arasında aylar önce yapılan önceki uzlaşma çabası olumlu sonuçlar vermese de SEC aleyhine dosyaya giren belgeler bu sefer uzlaşıyı zorlayabilir. Uzlaşı görüşmelerinin Ripple lehine sonuçlanması muhtemel görünüyor.

Gelişmelerin ortasında Ripple (XRP) yeni projeler açıklamaya ve büyümeye devam ediyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2022 yılında davayı düşünmeden gelişmeye ve yeni ülkelere açılmaya devam edeceklerini söyledi.

İlgili: Ripple teknik analizi

Ripple, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,77 dolardan işlem görüyor. XRP, son 7 günde %5,66 değer kazandı.

Ripple (XRP) haftalık fiyat hareketleri

ripple

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.