Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzak Doğu Asya piyasalarından kripto para piyasalarına yönelik canlı ve yoğun bir talep gözleniyor. Asya piyasalarından şu 3 kripto paraya yönelik ciddi bir ilgi söz konusu. Bu kripto paralara yönelik güncel fiyat analizi için lütfen haberimizin içeriğine göz atınız.


Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!

Forbes’te yayınlanan makale Uzak Doğu Asya piyasalarının en çok hangi kripto paralara yoğun ilgi gösterdiğini konu alıyor. Forbes, Asya piyasalarında işlem gören kripto para borsası CEO’ları ile yaptığı görüşmeleri kaleme aldı ve ortaya ilginç sonuçlar çıktı. Dileyen okuyucularımız aşağıdaki haber linkinden Forbes makalesine ulaşabilir.

Lütfen Bkz: Japonya, Güney Kore ve Çin’de en çok hangi kripto paralar satın alınıyor?

Asya piyasaları şu üç kripto paraya ilgi duyuyor: Filecoin (Fil), Solana (SOL) ve Stellar Lumens (XLM).

Filecoin (FIL)

Filecoin yazının kaleme alındığı saatte 160 doların üstünde işlem görüyor. 11.3 trilyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 17’nci sırada işlem görüyor.

Filecoin fiyatları Bollinger Bandlarının (BB) üst yarısında işlem görüyor ve BB’nin üst koridorunu ihlal etmek üzere. RSI değerleri ise aşırı alım bölgesinin uzağında ve trend artışı bir süre daha devam edebilir. AO göstergesi ise bullish görünümünü destekliyor. Aşağıdaki grafikte FIL fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

asya kripto para Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!

Solana (SOL)

Son günlerde muhteşem bir çıkış yapan Solana, yazının kaleme alındığı saatte 48 doların üstünde işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 13.1 milyar dolar ve 15’inci sırada yer alıyor.

Solana fiyatlarının XLM’e göre daha istikrarlı devam ettiğini görüyoruz. RSI ve CMF grafikleri artış trendinin devam edebileceğini destekleyen sağlıklı veriler sunuyor.

asya kripto para Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!

Lütfen Bkz: Aave, Matic ve Binance fiyat tahmini ve teknik analizi

Stellar Lumens (XLM)

56 cent civarında işlem gören XLM, 12.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile Solana’nın ardından 16’ncı sırada işlem görüyor.

asya kripto para Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!

XLM Bollinger Bandları aralığının arttığını görüyoruz. Genişleyen BB aralığı yüksek volatiliteye işaret ediyor. Son değer artışı ile XLM RSI değerleri aşırı alım bölgesine giriş yaptı. MACD değerleri ise yükselen trendin devam edebileceği sinyallerini veriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Asya piyasaları bu kripto paraları seviyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.