1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler

ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler

ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son ayların popüler altcoini ApeCoin (APE) için teknik göstergeler ne diyor? Kripto analitik firması Santiment verileri ve detaylar haberimizde.

ApeCoin’de teknik göstergeler neye işaret ediyor?

2022 yılının ilk çeyreğinin sonunda piyasada ApeCoin rüzgarı esti. Bored Ape Yacht Club (Sıkılmış Maymun Yat Kulübü) tarafından çıkarılan kripto para bir günde %1000 değer kazandı ve kripto piyasasının en değerli 40’ıncı varlığı oldu. Bir anda gözler bu altcoine döndü. Kısa sürede büyük bir taraftar kitlesi kazanan APE, yatırımcılar tarafından takip edilmeye devam ediyor.

İlgili: ApeCoin (APE) nedir, geleceği nasıl?

Önde gelen bir kripto analitik firması Santiment, Son günlerin popüler kripto paralarından biri olan ApeCoin’de rallinin sona erdiğini gösteren bazı metrikler paylaştı.

Santiment, APE’nin şu anda önceki zirvesinden daha az aktif adrese sahip olduğunu belirtiyor. ApeCoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 18,34 dolardan işlem görürken kripto para son 24 saat içerisinde %5 son 7 günde ise %13 değer kazandı. Piyasaya girişinde ekosistemin en değerli 40’ıncı varlığı olan APE, an itibari ile 5,364 milyar dolarlık bir değere sahip ve sıralamada 29’uncu sırada.

ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler

Santiment verileri, APE’nin Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere oranı olan (MVRV) metriğinin de önceki yüksek fiyatına kıyasla düştüğünü belirtiyor.

ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler

 

İlgili: Apecoin fiyat tahmini

MVRV, geçerli fiyat üzerinden dolaşımdaki tüm kripto paraların ortalama kâr veya zararını göstermek için kullanılır.

Santiment hali hazırda devam eden ApeCoin rallisinin daha uzun sürmeyeceğini ve altcoinin bir miktar geri çekileceğini tahmin ediyor.

APE, geçtiğimiz günlerde kripto para korsanlarının da hedefi haline gelmişti.  Bored Ape Yacht Club’ın instagram adresi hacklenmiş ve 2,7 milyon dolar değerinde NFT çalınmıştı.

ApecCoin (APE) günlük fiyat hareketleri

ApeCoin’de yükseliş devam edecek mi? İşte teknik veriler

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: