1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Anonim cüzdanlar ve dev borsalar arasında şaşırtan XLM hareketliliği
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Anonim cüzdanlar ve dev borsalar arasında şaşırtan XLM hareketliliği

Anonim cüzdanlar ve dev borsalar arasında şaşırtan XLM hareketliliği
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında dev Stellar Lumens (XLM) hareketliliği yaşanıyor. Bu coin transferleri sırasında yüklü miktarda XLM de Coinbase’e gönderildi. Bunlar yaşanırken, kripto paranın fiyatında da bir miktar yükseliş var.


Anonim cüzdanlar ve Coinbase arasında 110 milyon XLM transferi

Kripto para piyasasında sık sık dev Bitcoin, Ethereum ve Ripple hareketliliği haberleri dikkat çekiyor. Bu sefer farklı bir kripto paranın yüklü transferi haberi traderleri şaşkına çevirdi.

Büyük kripto trasferlerini haber veren platform Whale Alert, son 24 saatte birden fazla büyük Stellar Lumens (XLM) transferi yaşandığını haber verdi. Bu transferler arasında ABD’nin en büyük borsası Coinbase’e de yapılan XLM gönderimi var.

Ripple’ın rakibi Stellar

Stellar, Ripple Labs’in rakibi olan bir şirket. Stellar, 2014 yılında Ripple’ın kurucu ortağı ve eski baş teknoloji direktörü olan Jed McCaleb tarafından kurulmuştu. Jed McCaleb, diğer kurucu ortaklarla yaşadığı anlaşmazlık üzerine Ripple’dan ayrılmıştı.

Anonim cüzdanlardan 109.1 milyon XLM transferi, Coinbase de işin içinde

Blockchain hareketlerini takip eden Whale Alert, son 24 saatte çok yüklü Stellar (XLM) içeren üç işlemin gerçekleştiğini bildiriyor.

En büyük işlem, kullanıcısı bilinmeyen bir adresten yapıldı ve burada 51,460,570 XLM transfer edildi. Bu kadar coin mevcut piyasa değerinden 19,684,672 dolar ediyor.

Diğer iki işlemde ise XLM’ler ABD’nin en büyük borsası olan Coinbase’e gönderildi. Buradaki işlemlerin toplam değeri ise 41,455,529 dolar yapıyor.

XLM yüzde 3 yükselerek 0.38 dolardan işlem görüyor

Stellar’ın yerel kripto parası, piyasa değerine göre CoinMarketCap’te 21. sırada yer alıyor. XLM şu an coin başına 0.38 dolardan işlem görüyor ve yüzde 3 oranında yükseldi.

16 Ağustos’ta 0.39 dolara yükselen kripto para daha sonra 0.35 dolara düşmüştü. XLM’nin bu yıl gördüğü en yüksek değer olan 0.73 dolar ise 16 Mayıs’ta kaydedilmişti.

Yine de bu yılın zirvesi, 4 Ocak 2018 yılında ulaşılan 0.9381 dolar tüm zamanların en yüksek değerinden yüzde 20 geride.

İlgili – Stellar teknik analizi: XLM fiyatı yönünü belirleyecek kritik destekte

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: