1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. ANKR token nedir, geleceği nasıl? Güncel ANKR haber ve gelişmeleri

ANKR token nedir, geleceği nasıl? Güncel ANKR haber ve gelişmeleri

ANKR token nedir, geleceği nasıl? Güncel ANKR haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ankr Network, bir bütün olarak cihazlardan ve veri merkezlerinden boşta kalan bilgi işlem gücünü kullanan yeni bir blockchain çözümü sağlamak için oluşturulmuştur.


Ankr Network – ANKT token nedir?

Ankr nedir?

Ankr Network, daha kolay ve daha uygun fiyatlı blockchain node barındırmaya odaklanmış bir, blockchain sorun çözüm projesidir.
Ankr, geliştiricilere ve kurumsal müşterilere genel bulut hizmet sağlayıcılardan çok daha ucuza, blockchain node dağıtma imkanı sunar.

Ankr, Web3-yığın dağıtımı için bir altyapı platformu ve pazar yeri inşa ediyor. Blokchain altyapısı, kaynak sağlayıcıların ve son kullanıcıların blok zinciri teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına kolayca bağlanmasını sağlamayı amaçlıyor. Ankr tescilli bulut altyapısı, genel bulut sağlayıcılarından bağımsız olarak çalışır ve esnekliği ve istikrarı artırmak için coğrafi olarak dağıtılmış kurumsal sınıf veri merkezleri tarafından desteklenir.

Ankr node pazarı, kullanıcılara dakikalar içinde blockchain nodelarını dağıtma yeteneği sağlarken, Ankr API pazarı, genel blockchain ve DeFi protokolleri için tek tıklamayla API çözümleri sağlar.

Ankr kurucuları kimdir?

Ankr Network, ABD’nin California eyaletinde bulunan Berkeley Üniversitesinde kuruldu.
Ankr kurucuları arasında, eski bir AWS mühendisi olan, Chandler Song ve eski bir Morgan Stanley çalışan olan Ryan Fang var.

Ankr ne zaman kuruldu?

Ankr Network, Kasım 2017’de kuruldu.

ankr, ankr coin, ankr nedir

 

 

Ankr’nin en belirgin özelliği nedir?

Ankr ağı, bir bütün olarak cihazlardan ve veri merkezlerinden boşta kalan bilgi işlem gücünü kullanan yeni bir blok zinciri çözümü sağlar.

Sosyal Medyada Ankr

Ankr’nin twitter hesabında 59 bin takipçisi var.

 

Rakamlarla Ankr coin

Fiyat 0,029 USD
Market Cap 240,313,379 USD
Son 24 saatlik hacim 16,861,858 USD
Dolaşımdaki arz 8.162.899.378 ANKR
Toplam arz 10.000.000.000 ANKR
Rakamlar yazı anına aittir. CoinMarketCa

 

ANKR coin nasıl alınır?

ANKR coin, Binance, coinbase Huobi Global, HBTC, CoinTiger ve Upbit borsalarından satın alınabilir.19

 

İlgili: Altcoin yorum ve beklentiler

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.