1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten yılın son çeyreği için Bitcoin müjdesi!

Ünlü analistten yılın son çeyreği için Bitcoin müjdesi!

Ünlü analistten yılın son çeyreği için Bitcoin müjdesi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında analizleri merakla beklenen ünlü analist InvestAnswers, Bitcoin için yılın son çeyreğinde müjde verdi. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten yılın son çeyreği için Bitcoin müjdesi!

Bitcoin için işlerin yolunda gitmediği bir yılın son çeyreğine girdik. Lider kripto para birimi, geçtiğimiz yıla göre büyük bir değer kaybetti. 2021 yılının kasım ayında 68.789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini göre BTC, o günden bu yana değerinden %71 kaybetti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin için yılın son çeyreğine de yatay bir görünümde başladı. Teknik veriler, BTC’nin nötr bölgede yer aldığını gösteriyor.

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, yılın son çeyreği başlarken Bitcoin (BTC) için yükseliş eğilimi gördüğünü belirterek yatırımcılara müjde verdi.

InvestAnswers isimli analiz kanalında 440 binden fazla Youtube abonesi için yayın yapılıyor. Analist Ekim ayının tarihsel olarak Bitcoin için yükseliş ayı olduğunu söylüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

InvestAnswers’a göre, Bitcoin ekim ayı ortalama getirisine bağlı olarak önümüzdeki dört hafta içinde 26.000 dolara kadar çıkabilir. Bitcoin en son haziran ayında 26.000 doların üzerinde bir fiyat kaydederken, en son ağustos ayında 25.000 doların üzerine çıktı.

“Bitcoin kendi seviyesinde kalabilirse, eskisinden daha iyi olacak. Ekim ayını dört gözle bekliyoruz, ekim ayı için ortalama getiri %28.42, bu da Bitcoin fiyatını yaklaşık 25.000 – 26.000 ABD Dolarına kadar çıkaracak.” 

Diğer aylarla karşılaştırıldığında, InvestAnswers sunucusu, Ekim ayının tipik olarak üçüncü en yüksek ortalama aylık getiriyi sunduğunu söylüyor.

Bitcoin

“Eylül’ün kırmızı olduğunu görebilirsiniz. Ağustos bir tür başa baş gibidir. Ancak Ekim, tarihsel olarak en iyi üçüncü aydır. İşte bu yüzden birçok insan buna Uptober diyor.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19.339 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 370 milyar dolar, dominasyon oranı ise %39,4.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: