Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin için yatırımcıları heyecanlandıran bir müjde paylaştı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler yazımızda.

Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

Bitcoin, yeniden 20.000 doların üzerine sıçradı. Lider kripto para birimi uzun züredir 20.000 dolar direncini aşmaya çalışıyordu. BTC, son 24 saat içerisinde %4,15 değer kazandı ve bu seviyeyi geri aldı.

Bitcoin’deki hareketlilik gözleri tekrar kripto piyasasına çevirdi. Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, 630 binden fazla takpçisine Bitcoin için yeni bir müjde verdi. Analist, kripto piyasasından büyük bir kitle tarafından takip ediliyor.Poppe, lider kripto para biriminin önümüzdeki ay 30.000 doları görebileceğini savundu.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Poppe, Bitcoin’in yükseliş ihtimalinin düşüş ihtimalinden daha kuvvetli olduğunu belirterek %35’lik bir ralli beklentisini dile getirdi. Poppe, Bitcoin’inin kısa süre içerisinde bir yukarı yönlü kopuş yapacağını öngörüyor.

Bitcoin’in ralli yapacağı konusunda Poppe yalnız değil. Başka bir ünlü trader TechDev de bugün paylaştığı bir gönderide Bitcoin Bollinger Bantları göstergesinin Nasdaq’a kıyasla şimdiye kadar görülmüş en dar hali aldığını belirten analist, bunun bir ralli işareti olduğuna dikkat çekti.

Bitcoin

 


“Yakında yukarı doğru bir kırılış ve güçlü bir performans bekliyorum.”

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.139 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri son fiyat artışı ile birlikte 385 milyar dolara ulaştı. Kripto para piyasasının toplam değeri de 973 milar dolar seviyesine yükseldi. Bitcoin, 385 milyar dolarlık değeri ile piyasanın %39,5’ini domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

 

 

Kaynak

 

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.