1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin için yatırımcıları heyecanlandıran bir müjde paylaştı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler yazımızda.

Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

Bitcoin, yeniden 20.000 doların üzerine sıçradı. Lider kripto para birimi uzun züredir 20.000 dolar direncini aşmaya çalışıyordu. BTC, son 24 saat içerisinde %4,15 değer kazandı ve bu seviyeyi geri aldı.

Bitcoin’deki hareketlilik gözleri tekrar kripto piyasasına çevirdi. Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, 630 binden fazla takpçisine Bitcoin için yeni bir müjde verdi. Analist, kripto piyasasından büyük bir kitle tarafından takip ediliyor.Poppe, lider kripto para biriminin önümüzdeki ay 30.000 doları görebileceğini savundu.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Poppe, Bitcoin’in yükseliş ihtimalinin düşüş ihtimalinden daha kuvvetli olduğunu belirterek %35’lik bir ralli beklentisini dile getirdi. Poppe, Bitcoin’inin kısa süre içerisinde bir yukarı yönlü kopuş yapacağını öngörüyor.

Bitcoin’in ralli yapacağı konusunda Poppe yalnız değil. Başka bir ünlü trader TechDev de bugün paylaştığı bir gönderide Bitcoin Bollinger Bantları göstergesinin Nasdaq’a kıyasla şimdiye kadar görülmüş en dar hali aldığını belirten analist, bunun bir ralli işareti olduğuna dikkat çekti.

Bitcoin

 

“Yakında yukarı doğru bir kırılış ve güçlü bir performans bekliyorum.”

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.139 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri son fiyat artışı ile birlikte 385 milyar dolara ulaştı. Kripto para piyasasının toplam değeri de 973 milar dolar seviyesine yükseldi. Bitcoin, 385 milyar dolarlık değeri ile piyasanın %39,5’ini domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin Ünlü analistten yatırımcılara heyecanlandıran Bitcoin müjdesi! Ne zaman ralli yapacak?

 

 

Kaynak

 

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: