1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?

Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?

Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı InvestAnswers analisti, Bitcoin ile Tesla’yı karşılaştırdı ve yatırımcıları heyecanlandıran bir Bitcoin tahmini yaptı. Detaylar yazımızda.

Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?

Bitcoin, 20,000 dolarlık kritik destek noktasını geri almayı başardı. Bu seviyelerde bir birikim yaşanıyor. Lider kripto para biriminin fiyat hareketlerini tahmin etmek için birçok analist, farklı yöntemler ve yaklaşımlar ile analizlerini ortaya koyuyor ve tahminlerini yatırımcılar ile paylaşıyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bu analistlerden biri de Youtube’da InvestAnswers olarak bilinen kripto analiz kanalının tanınan analisti. Analist, bir varlığın fiyatını ortaya koyan bir ölçüm olan ortalama geri dönüşün önemini anlatırken otomobil üreticisi Tesla ile Bitcoin’i karşılaştırdı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“Çifte bakalım. Bu, Tesla’ya bölünmüş Bitcoin çiftidir ve fiyatın şu anda yaklaşık 0.036 olduğunu görebilirsiniz. 2020 sonu seviyelerine geri döndük. Kocaman bir U gibi. Bu grafiğe baktığınızda mavi çizgiyi göreceksiniz, bu 200 günlük hareketli ortalama. Bu yaklaşık 0.024 ve şu anda 0.036’dan işlem yapıyoruz. Tesla son 12 ayda sabit kalırken, Bitcoin %70 oranında düşüş yaşadı.”

Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?

 

Analist, gerçek altta yatan fayda ve değere sahip çoğu varlığın ortalamalarına döneceğini ve bu nedenle hem Tesla’nın hem de Bitcoin’in altı ay içerisinde toplanacağını ve yükselişe geçeceğini belirtti.

“Tesla, düzeltme ve durgunluk sırasında inanılmaz derecede iyi dayandı. Tesla’nın önümüzdeki altı ila 12 ay içinde iki katından biraz daha az olan 1.200 dolara ulaşacağına bu süre içerisinde Bitcoin’in de üç katına çıkacağına inanıyorum.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,217 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verirken piyasa değeri 385 milyar dolar olarak oluştu. Lider kripto para biriminin dominasyon oranı ise %42,4.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Analistten heyecanlandıran Bitcoin analizi! Kaç dolar olacak?

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: