1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum rallisi tahmini!

Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum rallisi tahmini!

Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum rallisi tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2018 yılındaki ayı piyasasının ne zaman biteceğini doğru tahmin eden kripto analisti Smart Contracter, yeni Bitcoin ve Ethereum tahmini paylaştı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

2018’deki ayı piyasasının ne zaman biteceğini bilen analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Kripto para piyasasında son 24 saat içerisinde küçük çaplı bir hareketlilik yaşanıyor. Bitcoin ve Ethereum, FTX çöküşünün ardından yaşanan durgunluğun etkisinden çıkmaya çalışırken ünlü bir kripto analistinden yatırımcıları rahatlatacak bir tahmin geldi.

2018 yılındaki ayı piyasasının ne zaman biteceğini doğru tahmin eden kripto analisti Smart Contracter, 214 binden fazla takipçisi için sosyal paylaşım platformu Twitter’da tahminlerini paylaşıyor.

Analist, Bitcoin ve Ethereum için yeni bir küçük çaplı rallinin ufukta olduğunu öngördüğünü açıkladı. Smart Contracter, Bitcoin’in 16.200 dolarlık aşağı yönlü hedefine düştükten sonra 17.841 dolara yükselmesini beklediğini söyledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Yazım sırasında, Bitcoin 16.400 dolardan değiştiriyor ve BTC’nin analistin hedefine ulaşması durumunda yaklaşık %10’luk bir artış potansiyeli olduğu görülüyor.

Bitcoin ve Ethereum

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakıldığında Smart Contracter, düzeltici bir hareketi tamamladıktan sonra ETH için %16’ya yakın bir artış öngörüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Smart Contracter, dalgalar halinde görünen ve kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, bir varlık tipik olarak bir ABC dalgasını tamamladıktan sonra ralli başlar.

Bitcoin ve Ethereum

“ETH bile geçen haftaki beş dalgalı yükselişi düzelterek bize güzel ve net bir ABC [dalgası] verdi. Bu düşüşleri satın alın ve bence yaklaşık bir veya iki hafta [to] yüksek seviyelere çıkacağız.”

Ethereum ise yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.215 dolardan işlem görüyor. Bitcoin, %37,9’lük bir piyasa hakimiyet oranına sahipken Ethereum’un hakimiyet oranı %17,8. Kripto piyasasının toplam değeri ise 833 milyar dolar.

Kaynak

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: