1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Üst düzey analistten Bitcoin ve altcoinler için müjde! Ralli ne zaman?

Üst düzey analistten Bitcoin ve altcoinler için müjde! Ralli ne zaman?

Üst düzey analistten Bitcoin ve altcoinler için müjde! Ralli ne zaman?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, yeni bir Youtube yayınında Bitcoin ve altcoin piyasası ile ilgili yeni bilgiler verdi. Detaylar haberimizde.

Üst düzey analistten Bitcoin ve altcoinler için müjde! Ralli ne zaman?

Kripto piyasasında beklentiler bu yıl sönük kaldı. Yatırımcılar piyasanın geçtiğimi yıl yaşadığı ralli gibi bir sıçrama yapmasını bekliyor.  2021 yılının bahar ayları kripto piyasası için yeni zirvelerin yaşandığı bir zamandı.

Ardından kasım ayında büyük bir sıçrayış daha görüldü. Ancak o zamandan beri piyasada tam anlamıyla bir durgunluk hakim. Bitcoin ve Ethereum kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydettiğinden bu yana o seviyelere bir daha ulaşamadı.,

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Lider kripto para birimi 10 Kasım 2021’de 68,789 dolarlık bir etiketi işaretledi. Ethereum ise 16 Kasım’da 4,891 dolara ulaştı. Yazının kaleme alındığı anlarda ise BTC, 42,170, ETH ise 2,950 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasada yaşanan genel durgunluğun içerisinde yatırımcıları heyecanlandıracak bir teknik tahmin geldi. Üst düzey bir kripto analisti olan Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasalarının önümüzdeki aylarda büyük bir geri dönüş için hazırlandığını söyledi.

Data Dash’in 513.000 abonesi olan Youtube kanalında yaptığı yayında analist, bir bahar rallisinin yakın olduğuna giderek daha fazla ikna olduğunu belirtti.

bitcoin Üst düzey analistten Bitcoin ve altcoinler için müjde! Ralli ne zaman?

“Bence burada bahsettiğimiz bu bahar rallisini görme şansımız çok yüksek. İnançlarım bu konuda daha da güçleniyor.”

Merten, Bitcoin’in Kasım 2021’den bu yana görülmeyen bir fiyat aralığı olan 60,000 dolar seviyesine geri döneceğini tahmin ediyor. Bununla zaten bir ivme kazanan altcoin piyasasının da yeni rallilere sahne olacağını öngörüyor.

“Gerçekten, Nisan ayında en kısa sürede, eğilim gerçekleşirse, Bitcoin için bu 60.000 dolar aralığına geri dönebileceğimizi belirtmek istiyorum. Bir bahar rallisine katılabiliriz. Bu ralli sadece bir Bitcoin rallisi olamyacak bunu da vurgulamak gerekiyor.”

Altcoin piyasasının zaten şu anda canlı olduğuna dikkat çen Merten, insanların önce Bitcoin sonra altcoin rallisi beklediğini ancak geçmiş eğilimlere göre hem Bitcoin’in hem de altcoinlerin birlikte sıçrama yaptığını ifade etti.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.