1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Analist daha büyük bir ralli beklediği iki altcoini açıkladı: Ripple ve …

Analist daha büyük bir ralli beklediği iki altcoini açıkladı: Ripple ve …

Analist daha büyük bir ralli beklediği iki altcoini açıkladı: Ripple ve …
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analistine göre, Bitcoin mevcut fiyat seviyelerinde konsolide olurken; Ripple ve merkezsiz finans (DeFi) altcoini yakın vadeli bir ralliye hazırlanıyor.

Yükselişe hazırlanan iki altcoin: Ripple (XRP) ve Hedera Hashgraph (HBAR)

Popüler bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC)’in muhtemelen bu seviyelerde biraz dinleneceğini tahmin ederken; XRP ve bir merkezsiz finans (DeFi) altcoininde yakın vadeli bir ralliye işaret ediyor.

Twitter’da Credible Crypto olarak tanınan popüler analist, 308.400 takipçisine XRP’nin yakın zamanda 1,00 dolar seviyesine sıçrayacağını ve psikolojik olarak çok önemli olan bu seviyeyi yeniden aşacağını söyledi.

İlgili: Uzmanlardan en güncel Ripple yorumları ve analizleri

Analist daha büyük bir ralli beklediği iki altcoini açıkladı: Ripple ve ...

“Şu anda benim ilgi alanımdayız. Şu an bulunduğumuz bölgeden birkaç cent daha düşük olabilir. Ama son tweetime göre, XRP’nin bu bölgede bir dip (bir öncekine göre daha yüksek dip) oluşturup yükselmeye devam etmesini bekliyorum.”

İlgili: Ripple 1 dolar olur mu?

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, XRP 0,81 dolardan işlem görüyor. Yani Credible’ın 1,00 dolarlık hedefi için, XRP’nin mevcut fiyatından %20’nin üzerinde bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

İlgili: Ripple nasıl alınır? – XRP almadan önce bilmeniz gereken her şey!

Analist daha büyük bir ralli beklediği iki altcoini açıkladı: Ripple ve ...

Ayrıca kripto analisti, P2P ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni HBAR konusunda da oldukça bullish. Şöyle ki; Credible, HBAR’ın 0,22 dolarlık destekten sıçrayarak, 0,26 doların üzerindeki kısa vadeli hedefine yükselmesinin mümkün olduğunu söylüyor.

Son analizimden bu yana haftalık direnci zorladık ve şimdi HBAR’da bir geri çekilme görüyoruz. Daha önce de söylediğim gibi, burada bir dip oluştuğundan emin olmak için bu bölgeyi geri almamız gerekiyor. 0,22-0,23 dolar bölgesini koruduğumuzu ve ardından haftalık direnci tekrar kırmak için yeni bir girişimde bulunduğumuzu görmek istiyorum.”

Bu arada Credible, Bitcoin konusunda da hala pozitif. En büyük kripto paranın 40.000 doların biraz altına düşse bile hala yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Yerel bir higher high (bir öncekine göre daha yüksek bir zirve kaydederek 45.000-47.000$ bölgesine yavaş yavaş süzüldük ve şimdi sanırım beklendiği gibi düzeltme yapıyoruz. Bunun ne kadar devam edeceği hakkında kesin bir şey diyemiyorum ama bence 38.000-39.000 dolara doğru bir düşüş gayet iyi olur.”

Kaynak