1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin için alım fırsatı doğdu!

Ünlü analiste göre bu altcoin için alım fırsatı doğdu!

Ünlü analiste göre bu altcoin için alım fırsatı doğdu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michäel van de Poppe, yeni güncellemenin bu altcoin için bir alım fırsatı sunduğunu belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin için alım fırsatı doğdu!

Kripto piyasası geçtiğimiz haf yaşanan düzeltmenin ardından toparlanma belirtileri gösteriyor. Bitcoin, 21.000 doların üzerine sıçradı. Altcoinler ise lider kirpto para birimini izliyor.

Cardano (ADA) cephesinde yatırımcıların gözü Vasil hard forkunda. Vasil hard forkun 22 Eylül’de yapılması planlanıyor. Analistler, Cardano’nun devasa etkinlik öncesinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,01 doların üzerine çıkma potansiyelini değerlendirdi.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cardano (ADA) almak için doğru zaman mı?

Ethereum’un Birleşmesi ve Cardano’nun Vasil hard forku, kripto tarihinde en çok beklenen olaylardan ikisi. Her ikisi de Eylül 2022’de gerçekleşecek. Eight Global CEO’su ve kurucu ortağı Michäel van de Poppe, son Youtube yayınında Cardano (ADA) için yeni analizini paylaştı. Analist, Vasil güncellemesinin ADA fiyatında yeni bir yükseliş başlatacağını tahmin ediyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano’nun Input Output Global’deki (IOG) geliştiricileri, Vasil hard forku için herşeyin yolunda gittiğini belirtiyor. Analist, Cardano fiyatındaki bir ralli için üç temel nedeni açıkladı. Poppe’a göre Vasil hard fork, Cardano için bir yükseliş katalizörü olma potansiyeline sahip.

İşlem ücretleri, Ethereum blok zincirinin geliştiricileri ve kullanıcıları için bir barikat olmaya devam ederken, Vasil hard fork ve Plutus’a getirdiği iyileştirme, daha düşük işlem ücretleri, artırılmış akıllı sözleşme yetenekleri ve daha geniş benimseme anlamına geliyor ve bunların tümü Cardano’nun fiyatında bir ralliyi körükleyebilir.

altcoin

 

Michäel, Cardano fiyatının 3,01 dolara ulaşma veya mevcut döngüde önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşma potansiyeline sahip olduğunu savunuyor.

FXStreet anallistleri de ADA’nın yükseliş sinyalleri veridiğini ve 0,54 dolarlık direncin bu yolda kararlı şekilde aşılması gerektiğini savunuyor.

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde %3,46 değer kazandı ve 0,51 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: