Loading...
btc
BTC
0.41%
Bitcoin
63.687,33 USDT
eth
ETH
-0.36%
Ethereum
3.090,91 USDT
bch
BCH
-3.78%
Bitcoin Cash
489,08 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
2.33%
Litecoin
79,91 USDT
bnb
BNB
-2.06%
Binance Coin
541,34 USDT
sol
SOL
-1.45%
Solana
136,52 USDT
avax
AVAX
-1.09%
Avalanche
34,78 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.1%
Poladot
6,71 USDT
doge
DOGE
-3.15%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
3.55%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, yeni bir Youtube yayınında büyük ralliye hazırlanan altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!

Kripto para piyasası son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verirken kripto ekosisteminin önemli günlerinden biri yaklaşıyor. Ethereum cephesinde büyük bir güncellemeyi geride bıraktık. Sıra Ethereum’un önemli rakiplerinden biri olan Cardano’da.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cardano, Vasil güncellemesinin 22 Eylül’de gerçekleşeceğini belirtti. Akıllı sözleşme platformu, gerçekleşecek güncelleme ile daha etkin çalışacak. Güncellemenin Cardano fiyatına olan etkisini içeren birçok analiz paylaşılıyor. Piyasanın takip edilen analistlerinden biri olan Van de Poppe’in Vasil güncellemesi ve sonrasındaki tahmine göz atalım.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Yeni bir YouTube videosunda, kripto tüccarı Michaël van de Poppe, 165 binden fazla abonesine 22 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan Cardano’nun Vasil hard forkunu çevreleyen “büyük fırsatlar” olduğunu söylüyor.

Cardano

Popüler kripto analisti, Cardano’nun (ADA) fiyat performansı ile projenin temelleri arasında bir boşluk olduğunu düşünüyor.

“İnsanlar buradan daha da fazla düşeceğimizi varsayıyorlar, ancak en belirgin seviyeler vurulmadığı için bunun gerçekleşmesini beklemiyorum. Bu durumda, 0,32 ila 0,40 dolar civarındaki seviyeler göz önünde bulundurulması gereken önemli bir alandır ve herhangi bir piyasa bozulmasını önlemek için destek olmalıdır ve büyük olasılıkla bir sonraki döngü için buradan destek alınması gerekiyor.”

Poppe, Vasil hard forkun ardından Cardano’nun 1 dolara doğru bir ralli yapmasının oldukça olası olduğunu ifade ediyor.

“Vasil hard forkunun Ethereum birleşmesine oldukça benzeyen olumlu bir şekilde gerçekleşmesi durumunda büyük fırsatlar getiriyor. Bu durumda, bu olay etrafında 1,00 dolara doğru bir koşu beklenmeyen bir durum değil.”

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,44 dolardan işlem görüyor. ADA, 15 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve kripto piyasasının en değerli 6’ncı varlığı.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.