1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, yeni bir Youtube yayınında büyük ralliye hazırlanan altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin %100’lük bir ralli yapabilir!

Kripto para piyasası son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verirken kripto ekosisteminin önemli günlerinden biri yaklaşıyor. Ethereum cephesinde büyük bir güncellemeyi geride bıraktık. Sıra Ethereum’un önemli rakiplerinden biri olan Cardano’da.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cardano, Vasil güncellemesinin 22 Eylül’de gerçekleşeceğini belirtti. Akıllı sözleşme platformu, gerçekleşecek güncelleme ile daha etkin çalışacak. Güncellemenin Cardano fiyatına olan etkisini içeren birçok analiz paylaşılıyor. Piyasanın takip edilen analistlerinden biri olan Van de Poppe’in Vasil güncellemesi ve sonrasındaki tahmine göz atalım.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Yeni bir YouTube videosunda, kripto tüccarı Michaël van de Poppe, 165 binden fazla abonesine 22 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan Cardano’nun Vasil hard forkunu çevreleyen “büyük fırsatlar” olduğunu söylüyor.

Cardano

Popüler kripto analisti, Cardano’nun (ADA) fiyat performansı ile projenin temelleri arasında bir boşluk olduğunu düşünüyor.

“İnsanlar buradan daha da fazla düşeceğimizi varsayıyorlar, ancak en belirgin seviyeler vurulmadığı için bunun gerçekleşmesini beklemiyorum. Bu durumda, 0,32 ila 0,40 dolar civarındaki seviyeler göz önünde bulundurulması gereken önemli bir alandır ve herhangi bir piyasa bozulmasını önlemek için destek olmalıdır ve büyük olasılıkla bir sonraki döngü için buradan destek alınması gerekiyor.”

Poppe, Vasil hard forkun ardından Cardano’nun 1 dolara doğru bir ralli yapmasının oldukça olası olduğunu ifade ediyor.

“Vasil hard forkunun Ethereum birleşmesine oldukça benzeyen olumlu bir şekilde gerçekleşmesi durumunda büyük fırsatlar getiriyor. Bu durumda, bu olay etrafında 1,00 dolara doğru bir koşu beklenmeyen bir durum değil.”

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,44 dolardan işlem görüyor. ADA, 15 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve kripto piyasasının en değerli 6’ncı varlığı.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: