1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist Van de Poppe’den zirvelere koşan 2 altcoin açıklaması

Analist Van de Poppe’den zirvelere koşan 2 altcoin açıklaması

Analist Van de Poppe’den zirvelere koşan 2 altcoin açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto trader Michael van de Poppe, yeni piyasa analizinde zirve seviyelere ralliler yapan 2 altcoin ile ilgili açıklama yapıyor. Analist, piyasadaki bir garipliğe dikkat çekiyor.


Analist Van de Poppe’den zirvelere koşan 2 altcoin açıklaması

Ünlü kripto trader ve analist Michael van de Poppe, Twitter’de 646.700 takipçisi ile yeni piyasa analizini paylaşıyor. Ona göre birkaç yıl içinde Bitcoin ve Ethereum’un mevcut fiyatlarına gülüp geçeceğiz. Ünlü analist, BTC ve kripto para piyasasının uzun vadede mevcut seviyelerden çok daha yüksek seviyelere yükseleceğini düşünüyor. Şöyle açıklıyor:

“Burada ilginç olan şu ki birkaç yıl sonra biz mevcut fiyatlara bakarak güleceğiz. Bitcoin şu an 200.000 doların üzerinde olacak ve Ethereum da her yerde benimsenecek. Biz şimdi böyle bir dev rallinin başlangıcındayız.”

İlgili – Ethereum fiyatı yeni işlem aralığının sınırlarını belirliyor: Güncel ETH teknik analizi

Van de Poppe’den Fantom (FTM) ve Polygon (MATIC) açıklaması

Ardından altcoinler konusuna geçen analist Van de Poppe, ETH’nin rakibi Fantom (FTM) ve bir ETH katman 2 çözümü olan Polygon (MATIC) fiyatlarının şu an patlama yaşadığını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“FTM ve MATIC zirvelere yükseldiler.”

Gerçekten de FTM şu an 0,49 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 18 yükseldi. MATIC de aynı zaman zarfında yüzde 13 oranında değer kazandı.

İlgili – Ünlü analist, XRP, Aptos ve 2 altcoin için hedef seviyeleri açıkladı

FTM ve MATIC, piyasadaki bir çok coini hızla geçti. Van de Poppe da kripto ticareti piyasasındaki iki yüzlülüğe dikkat çekiyor. Örnek olarak da FTM, MATIC ve Aptos (APT) coinleri gösteriyor. Şöyle açıklıyor:

“Şu an insanlar APT, FTM ve MATIC ile ilgili pozisyon almak için bir biri ile yarışıyor. Ancak bir ay önce aynı insanlar ellerindeki tüm kriptoları satıyordu. O zaman 10.000 dolara doğru gidiyordu Bitcoin fiyatı.”

Aptos fiyatı da şu an 17.87 dolardan işlem görüyor ve son bir günde yüzde 11.6 oranında yükseldi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: