1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist, Solana için Ethereum bağlantılı %870 ralli öngörüyor: Ne zaman olacak?

Ünlü analist, Solana için Ethereum bağlantılı %870 ralli öngörüyor: Ne zaman olacak?

Ünlü analist, Solana için Ethereum bağlantılı %870 ralli öngörüyor: Ne zaman olacak?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Solana fiyatının yüzde 870’lik dev bir ralli yapabileceğini tahmin ediyor. Bunun başlıca sebebi Ethereum’daki önemli bir olayla ilgili. Ayrıca bahsettiği rallinin ne zaman olabileceğini de açıkladı.


Ünlü analist, Solana için Ethereum bağlantılı %870’lik ralli öngörüyor: Ne zaman olacağını da açıkladı

Geniş bir kripto meraklısı tarafından takip edilen ünlü bir analist, Solana (SOL) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yaklaşan bir ralli yapabileceğini düşünüyor. Bunun için Ethereum (ETH) fiyatında da bir ralli bekliyor.

InvestAnswers’in sunucusu olan analist, YouTube’da 446.000 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada SOL fiyatının 250 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor. Mevcut 25,75 dolardan fiyattan yüzde 870’lik bir ralli demek.

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini 2023-2025 ve SOL coin geleceği

Ünlü analiste göre, Solana’nın yükselişini muhtemelen Ethereum’un Cancun güncellemesi tetikleyecek. Bu güncellemenin ise lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’un ölçeklenebilirliğini daha da artırması bekleniyor. InvestAnswers’in sunucusu, kripto para ve finansal hizmetler şirketi Blofin’in yaptığı tahmine atıfta bulunuyor. Bu şirketin tahminine göre, Ethereum fiyatı güncelleme sonrası 9.700 dolara kadar yükselecek. Analist şöyle açıklıyor:

“Blofin’e göre, Ethereum’un Cancun güncellemesi ile ETH fiyatı 2024’ün birinci çeyreğinde 9.700 dolara kadar yükselecek. Tabii bu en iyimser tahmin.

Burada ikinci bir soru akla geliyor. Eğer Ethereum fiyatı 9.700 dolara yükselirse Solana fiyatı ne kadar olur? Ben bunu sizin için hesapladım. Eğer ETH 9.700 dolar olursa SOL fiyatı da 250 dolar olacak.

Şunu unutmayın. Mevcut seviyeden 9.700 dolara yükseliş demek 5x artış anlamına geliyor. Solana ise ETH’den çok daha hızlı yükselir.”

İlgili – Güncel Ethereum fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

InvestAnswers, Ethereum fiyatının 9.700 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Ancak bunun önümüzdeki aylarda olmayacağını da düşünüyor. Blofin’in bahsettiği 2024’ün birinci çeyreği tahminine şüphe ile yaklaşıyor. Ancak bahsettiği seviyelerin 2025’in başında görülebileceğini ifade ediyor.

İşte, analistin ilgili değerlendirmeleri ve açıklamaları:

Kaynak