1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist, Ripple (XRP) fiyatının ne zaman 1 doları göreceğini açıkladı

Analist, Ripple (XRP) fiyatının ne zaman 1 doları göreceğini açıkladı

Analist, Ripple (XRP) fiyatının ne zaman 1 doları göreceğini açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir analist, Ripple – SEC davasının sonucu üzerinden XRP fiyatının önümüzdeki birkaç ay içinde 1 doların üzerine çıkacağını söylüyor. Analistin açıklamasının ayrıntıları ve XRP için önümüzdeki aylarda beklediği seviyelere bakalım.


Analist, Ripple (XRP) fiyatının ne zaman 1 doları göreceğini açıkladı

Kripto para piyasasında önemli ölçüde toparlanma için temeller atıldı. Ancak buna rağmen fiyatlar kritik seviyelere takıldı. Öyle görünüyor ki lider kripto para Bitcoin’in fiyatı 23.000 dolar bölgesinde dolanıyor. Ancak yine de buradan daha da yükselme potansiyeli var.

Bunlara ek olarak Ripple (XRP) fiyatı piyasadan bağımsız fiyat hareketleri sergiliyor. XRP piyasasında traderler sabırsızlıkla boğa itme gücü bekliyor. Bu beklenen itme gücü, yani yükseliş katalizörü ise Ripple – SEC davasının sonucu olabilir.

Kripto para piyasasında Dark Defender ismi ile bilinen ünlü bir analist ise Ripple – SEC davasının olası sonuçları ve bunun XRP fiyatına etkisi konusunu değerlendiriyor.

Analist, olumsuz bir sonuç çıkması durumunda XRP’nin belirli bir seviyeye kadar düşebileceğini söylüyor. Ancak buradan hızla toparlanarak yükseleceğini belirtiyor. Analistin XRP için beklediği dip hedefi 0,22 dolar. Ona göre bu seviye güçlü bir taban sağlayacak. Buradan da XRP fiyatı kısa sürede yükselmeye başlayacak.

XRP fiyatı Şubat’ta 0,54 dolar, Mart’ta ise 1 doların üzerinde olacak

Analist bir de önümüzdeki aylarda XRP fiyatı ile ilgili beklediği seviyeleri açıklıyor. Ona göre XRP desteği koruyarak Şubat ayında 0,54 dolara yükselecek. Mart 2023’te ise 1,13 dolar seviyesinin üzerinde bir değere sahip olacak.

Analist Dark Defender (@DefendDark), Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Herkese merhaba. 1 gün ve 4 saat grafik XRP güncel analiz. XRP 0,33-0,36 dolar bandını koruyacak. Her iki grafikte de dalga 2 var. By da hedeflerin Şubat’ta 0,54 dolar ve Mart 2023’te 1,13 dolar olduğunu gösteriyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: