Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kıdemli analist Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahmini: Bitcoin,...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meşhur kripto analisti, şu anda izlenmesi gerekenlerin Polygon (MATIC) ve büyük kapasiteli başka bir altcoin olduğunu söyledi. Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, bir taderın izleme listesinin parçası olması gerektiğine inandığı iki altcoin’i adlandırıyor. Ayrıntılar haberimizde…

 Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun

Geniş çapta takip edilen analist, 623.200 Twitter takipçisine, radarının hala blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve Binance’in yardımcı program tokeni BNB’ye kilitlendiğini söyledi. Analist şöyle konuştu:

Görünüşe göre EOS, son zamanlardaki en güçlü oyunculardan biri. Dürüst olmak gerekirse, trendler konusunda MATIC ve BNB’ye odaklanacağımı düşünüyorum. BNB süper güçlü davranıyor ve BTC çifti çalışmaya devam ediyor. DXY’nin zayıflık gösterdiği an, bunlar büyük ihtimalle yükselişe geçecek.

altcoin

DXY, ABD dolarının diğer fiat para birimleri sepetine karşı değerini izleyen bir endekstir. Van de Poppe’ye göre DXY, 108 puanın üzerinde olduğu sürece yükseliş eğiliminde görünüyor. Poppe: “Tüm gözler USD’nin tekrar 108 puanın altında kırılması için üzerinde, çünkü bir sahte çıkışımız var. Aksi takdirde, trend içerir ve risk altındaki [varlıklar] daha fazla acı çeker” dedi. Yazım sırasında DXY 108.74 puanda işlem görüyor.

Tüm dijital varlıkların toplu piyasa kapitalizasyonunu ölçen TOTAL grafiğine bakan Van de Poppe, kripto piyasalarındaki son zayıflığa rağmen yükseliş tezinin bozulmadan kaldığını söylüyor. Analist “Kriptoların toplam piyasa değeri, daha yüksek bir düşük oluşturmak için hala hızla ilerliyor. Teyit için belki 900-925 milyar dolara bakabilirdi. Senaryo hala duruyor.”

altcoin

Yazma sırasında TOTAL, 1 trilyon doların üzerinde seyrediyor. Bitcoin‘e gelince, Van de Poppe, BTC’nin TOTAL grafiği için tahmin edilen yükseliş senaryosuna uygun olarak bir düzeltici hamle daha yaptığını gördüğünü söyledi. Poppe: “Piyasalarda derin bir düzeltme var, ancak kripto nispeten istikrarlı kalıyor. Diplerin bir kez daha süpürülmesi beklenmeyen bir durum değil ve bence hala en düşük seviyeye nispeten yakınız.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.