1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kıdemli analist Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun

Kıdemli analist Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun

Kıdemli analist Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Meşhur kripto analisti, şu anda izlenmesi gerekenlerin Polygon (MATIC) ve büyük kapasiteli başka bir altcoin olduğunu söyledi. Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, bir taderın izleme listesinin parçası olması gerektiğine inandığı iki altcoin’i adlandırıyor. Ayrıntılar haberimizde…

 Poppe: Bu 2 altcoin mutlaka listenizde olsun

Geniş çapta takip edilen analist, 623.200 Twitter takipçisine, radarının hala blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve Binance’in yardımcı program tokeni BNB’ye kilitlendiğini söyledi. Analist şöyle konuştu:

Görünüşe göre EOS, son zamanlardaki en güçlü oyunculardan biri. Dürüst olmak gerekirse, trendler konusunda MATIC ve BNB’ye odaklanacağımı düşünüyorum. BNB süper güçlü davranıyor ve BTC çifti çalışmaya devam ediyor. DXY’nin zayıflık gösterdiği an, bunlar büyük ihtimalle yükselişe geçecek.

altcoin

DXY, ABD dolarının diğer fiat para birimleri sepetine karşı değerini izleyen bir endekstir. Van de Poppe’ye göre DXY, 108 puanın üzerinde olduğu sürece yükseliş eğiliminde görünüyor. Poppe: “Tüm gözler USD’nin tekrar 108 puanın altında kırılması için üzerinde, çünkü bir sahte çıkışımız var. Aksi takdirde, trend içerir ve risk altındaki [varlıklar] daha fazla acı çeker” dedi. Yazım sırasında DXY 108.74 puanda işlem görüyor.

Tüm dijital varlıkların toplu piyasa kapitalizasyonunu ölçen TOTAL grafiğine bakan Van de Poppe, kripto piyasalarındaki son zayıflığa rağmen yükseliş tezinin bozulmadan kaldığını söylüyor. Analist “Kriptoların toplam piyasa değeri, daha yüksek bir düşük oluşturmak için hala hızla ilerliyor. Teyit için belki 900-925 milyar dolara bakabilirdi. Senaryo hala duruyor.”

altcoin

Yazma sırasında TOTAL, 1 trilyon doların üzerinde seyrediyor. Bitcoin‘e gelince, Van de Poppe, BTC’nin TOTAL grafiği için tahmin edilen yükseliş senaryosuna uygun olarak bir düzeltici hamle daha yaptığını gördüğünü söyledi. Poppe: “Piyasalarda derin bir düzeltme var, ancak kripto nispeten istikrarlı kalıyor. Diplerin bir kez daha süpürülmesi beklenmeyen bir durum değil ve bence hala en düşük seviyeye nispeten yakınız.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: