Loading...
btc
BTC
-0.29%
Bitcoin
64.782,04 USDT
eth
ETH
-1.09%
Ethereum
3.521,74 USDT
bch
BCH
0.7%
Bitcoin Cash
391,68 USDT
xrp
XRP
-0.36%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.54%
Litecoin
74,17 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,30 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
134,47 USDT
avax
AVAX
2.79%
Avalanche
27,69 USDT
ada
ADA
-0.06%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-1.9%
Poladot
5,69 USDT
doge
DOGE
1.3%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.5%
Shiba Inu
0,00 USDT

Analist:Destek bölgesindeki bu memecoin sıçrayabilir

memecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin bir destek bölgesine giriyorken; uzun vadeli hareket için doğru zaman mı? Dogecoin, 8 Kasım’da piyasanın geri kalanıyla birlikte büyük bir oynaklık gördü. Teknik bulgular, güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi, ancak bir sıçrama meydana gelebilir.

Popüler memecoin Dogecoin için doğru zaman ne zaman?

Büyük bir borsanın iflas ettiği haberi patladığında, tüm piyasanın panik görmesi muhtemeldir. FTX ve Binance arasında bir “stratejik işlem” haberi yatırımcı güvenini sarsabilir, ancak satış baskısı önümüzdeki günlerde devam edebilir. Dogecoin, daha düşük zaman dilimlerinde zaten düşüş eğilimindeydi.

Dogecoin, 1 Kasım’daki yerel zirvesinden yaklaşık %43 kayıp bildirdi. Bir destek bölgesinin müdahalesi, fiyatlarda bir sıçrama meydana gelebileceği anlamına gelse de, muhtemelen daha fazla acı gelecekti. Ekim sonu ve Kasım başındaki ralli, Dogecoin’i kripto etrafında sosyal medya etkileşiminin ön saflarına getirdi. Bu coşku, Elon Musk‘ın Twitter’ı devralmasının ardından geldi. DOGE’nin Twitter’da çeşitli hizmetler için ödeme olarak kullanılabileceğine dair söylentiler yükseliş ateşini körükledi.

memecoin

Son iki gündeki katliam, her ne kadar şiddetli olsa da DOGE için düşüş trendinin başlangıcı değildi. Aksine, düşüşün başlangıcı, 5 Kasım’da 0.134 $ ‘ın dirence çevrildiği zamana kadar izlenebilir. Daha düşük zaman dilimi piyasa yapısı düşüşe geçti ve teknik göstergeler güçlü satış baskısı göstermeye başladı. RSI, 3 Kasım’da nötr 50 işaretinin altına düştü ve bunu destek olarak geri alamadı. Bu arada, CMF de geçen haftanın en iyi kısmı için -0.05’in altında kaldı. Bu nedenle, hem momentum hem de hacim düşüş gösterdi.

2 saatlik grafik, 28 Ekim’de DOGE için düşüş eğiliminin oluşumunu gösterdi. Grafikler, meme tokeninin bu bölgeden sıçradığını gösterdi, ancak yukarı doğru bir bacağın başlayıp başlayamayacağı belirsizdi. 0,1 ve 0,11 ABD doları seviyeleri, yukarıda 0,078 ABD doları ve 0,065 ABD dolarını hedefleyen iyi açığa satış fırsatları sunabilir.

Dogecoin enters a zone of support but buying here could be a risky venture

1 Kasım’da open interest 754 milyon dolara ulaştı. Coinglass verilerine göre o zamandan beri 291 milyon dolara geriledi. OI’deki düşüşün yanı sıra, fiyat da düşüşte. Bu nedenle, aşağı yönlü bir bulguydu. Yükselen ralliyi sürdüren boğalar muhtemelen kâr elde etti. Özellikle son olayların ardından, birçok spekülatör muhtemelen daha fazla fiyat hareketinin gelişmesini bekleyen kenarda kaldı. Teknik açıdan DOGE bir sıçrama yaşayabilse de, piyasa yapısı düşüş eğilimine geçti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.