Ünlü analist bu altcoinlerin kasım ayında yükselmesini bekliyor!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası oldukça hareketli günlerden geçerken ünlü kripto analisti kasım ayı için listelediği altcoinleri paylaştı. Detaylar haberimizde

Ünlü analist bu altcoinlerin kasım ayında yükselmesini bekliyor!

Kripto piyasası oldukça hareketli. Bitcoin yeniden yukarı doğru bir ivme kazandı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 66,900 doları gördükten sonra 58,000 dolar seviyesine kadar gerileyen BTC, bugün yeniden yönünü yukarı çevirdi ve 63,000 dolara yaklaştı.

Altcoinlerin lideri olan Ethereum ise bugün yeni bir ATH’ye imza attı. Ethereum 4,455 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Kripto piyasasının toplam hacmi 2,668 trilyon dolara ulaştı.Bitcoin’in hakimiyet oranı %44,6 olurken bu aran Ethereum’da % 19,8.

İlgili: MATIC nedir? Geleceği nasıl?

Bu gelişmelerin ortasında ünlü kritpo analisti Arnold Aaron’dan kasım ayında yükselmesini beklediği altcoinlerin listesi geldi.

Ünlü analist video paylaşım platformu Youtube’da 1 milyondan fazla takipçisi olan Altcoin Daily kanalında paylaştığı videoda bazı altcoinlere dikkat çekti. Aaron’un dikkat çektiği ilk kripto para Polygon’un (MATIC), ünlü analist MATIC’in artış göstereceğine inandığını belirtti.

“Poligon patlıyor, yeni rekorları hedefliyor. MATIC, tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır görünüyor”

Analistin listesindeki ikinci kripto para ise Avalanche (AVAX), Avalanche’ın adresler ve işlemler açısından artan sayılarına işaret ederek, ağın günlük aktif adreslerinin, haftalık %100’ün üzerinde bir artışı temsil eden yaklaşık 70.000’lik yeni bir zirveye ulaştığını da sözlerine ekledi.

İlgili: Chainlink fiyat tahmini

Arnold’un listesi Chainlink (LINK) ve Filecoin (FIL) ile devam ediyor. Listenin son sırasında ise merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORchain’in (RUNE) bulunuyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist bu altcoinlerin kasım ayında yükselmesini bekliyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.