1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Popüler Analist: Bu altcoin bir hafta içinde yüzde 850 fırlayacak

Popüler Analist: Bu altcoin bir hafta içinde yüzde 850 fırlayacak

Popüler Analist: Bu altcoin bir hafta içinde yüzde 850 fırlayacak
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En ünlü kripto para analistlerinden biri, beş gün gibi kısa bir zaman içinde %850’nin üzerinde artma ihitmali olan yeni bir altcoin bahsederek, bu altcoini biriktirdiğini söylüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Kripto analist: Bu altcoin projesi %850 ile aya gidicek

Geniş çapta takip edilen bir kripto para stratejisti, bir haftadan kısa bir süre içinde %850’den fazla patlayacağına inandığı ve merceği altına aldığı bir altcoini biriktirdiğini söylüyor. Takma isimli kripto para analisti The Crypto Dog, 747.200 Twitter takipçisine, gelecek vadeden yeni bir kripto para birimi olan Sweat Economy’ye (SWEAT) yüklendiğini söylüyor. Sweat Economy’nin teknik incelemesine göre, kripto varlığı, her yeni SWEAT’i basmak için kademeli olarak daha fazla adım gerektirerek, diğer kazan-kazan tokenlerinden farklı kılıyor. Kript analist konu hakkında şöyle diyor:

Dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirme vizyonumuza ulaşmak için SWEAT’i zamanla basmak daha zor olacak. Bu, yalnızca kullanıcıları hemen harekete geçmeye teşvik etmekle kalmaz – hareketleri bugün yarından daha fazla SWEAT ürettiğinden – model giderek artan marjinal üretim maliyetini temsil ettiğinden SWEAT’ın faydasını korur.

altcoin

Teknik bir bakış açısıyla The Crypto Dog, SWEAT’in 0,55 dolarlık kilit direnç alanının üzerinde işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor. Kripto stratejisti ayrıca SWEAT’in potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydedebileceğini tahmin ediyor. Analist devamla şöyle diyor:

“Hızlı SWEAT güncellemesi: ivmeyi alamadık. Ama umursadığımızı sanmıyorum. SWEAT, neredeyse tüm diğer coinlerden daha iyi performans göstererek yukarı doğru yürümeye devam etti. Günde +%20. Cennete mi gidecek? Tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %25 uzaktayız. Makul bir şekilde aşıyoruz ve sağa ve sola koşuyoruz.”

Yazma sırasında SWEAT, gün içinde yaklaşık %26 artışla 0.067 $’dan ve 13 Eylül’deki 0,007 $’lık fiyatından %857’nin üzerinde işlem görüyor. SWEAT, 14 Eylül’de tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.087$’ı gördü.

Kaynak

Etiketler: