1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!

Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!

Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının spekülatif piyasalar olduğu bilinen bir gerçek. Ayrıca kripto para borsaları, regüle olmamış borsalar. Bu durum, riskten kaçınan muhafazakar yatırımcıların kripto para piyasalarından uzak kalmasına neden oluyor.


Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!

Yukarıda tanımlanan yatırımcılar için hisse senedi piyasaları, kripto para piyasalarına göre tercih edilen piyasa türleridir. Neyse ki kripto para piyasaları o kadar çok büyüdü ki kripto para şirketleri halka açıldı ve hisseleri dünyaca ünlü menkul kıymetler borsalarında listeleniyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında Coinbase borsası Nasdaq’da halka arz edildi. Coinbase’in halka arzı ABD ve küresel piyasalarda ciddi ilgi gördü. Aşağıdaki grafikte Coinbase  (COIN) hisseleri fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Son günlerde Coinbase hisseleri artış trendine girdi.

coinbase hisseleri

StockNews’ten Anushka Dutta, 3 kripto para şirketinin hisselerine dikkat çekerek bu hisselerin ciddi bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Hisse senedi piyasaları birçok faktörden etkileniyor. Ancak bu şirketlerin hisselerini etkileyen temel faktör, şüphesiz Bitcoin fiyatları olacaktır.

Dutta’nın işaret ettiği hisseler; Marathon Digital Holding (MARA), Bakkt Holding (BKKT) ve Bit Digital (BTBT). Bu şirketler Bitcoin madenciliği ve kripto para yatırımları başta olmak üzere birçok alanda işlem yapıyor.

Sonuç olarak hisse senedi piyasalarında işlem gören kripto para şirketlerinin hisseleri, Bitcoin fiyatlarından birinci dereceden etkileniyor. Ancak kripto para fiyatları gibi aşırı volatilite göstermiyor.

Kaynak

İlgili!

Güncel Bitcoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2021- 2025