okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0%
Bitcoin
70.147,98 USDT
eth
ETH
-1.31%
Ethereum
3.740,31 USDT
bch
BCH
-1.69%
Bitcoin Cash
506,29 USDT
xrp
XRP
-0.34%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-1.73%
Litecoin
86,73 USDT
bnb
BNB
0.79%
Binance Coin
623,42 USDT
sol
SOL
1.34%
Solana
180,53 USDT
avax
AVAX
-0.57%
Avalanche
40,97 USDT
ada
ADA
-1.34%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.05%
Poladot
7,61 USDT
doge
DOGE
-1.14%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.42%
Shiba Inu
0,00 USDT

Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!

Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap'te bulamazsınız!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının spekülatif piyasalar olduğu bilinen bir gerçek. Ayrıca kripto para borsaları, regüle olmamış borsalar. Bu durum, riskten kaçınan muhafazakar yatırımcıların kripto para piyasalarından uzak kalmasına neden oluyor.


Analist bu 3 kriptoyu öneriyor ama bunları CoinMarketCap’te bulamazsınız!

Yukarıda tanımlanan yatırımcılar için hisse senedi piyasaları, kripto para piyasalarına göre tercih edilen piyasa türleridir. Neyse ki kripto para piyasaları o kadar çok büyüdü ki kripto para şirketleri halka açıldı ve hisseleri dünyaca ünlü menkul kıymetler borsalarında listeleniyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında Coinbase borsası Nasdaq’da halka arz edildi. Coinbase’in halka arzı ABD ve küresel piyasalarda ciddi ilgi gördü. Aşağıdaki grafikte Coinbase  (COIN) hisseleri fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Son günlerde Coinbase hisseleri artış trendine girdi.

coinbase hisseleri

StockNews’ten Anushka Dutta, 3 kripto para şirketinin hisselerine dikkat çekerek bu hisselerin ciddi bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Hisse senedi piyasaları birçok faktörden etkileniyor. Ancak bu şirketlerin hisselerini etkileyen temel faktör, şüphesiz Bitcoin fiyatları olacaktır.

Dutta’nın işaret ettiği hisseler; Marathon Digital Holding (MARA), Bakkt Holding (BKKT) ve Bit Digital (BTBT). Bu şirketler Bitcoin madenciliği ve kripto para yatırımları başta olmak üzere birçok alanda işlem yapıyor.

Sonuç olarak hisse senedi piyasalarında işlem gören kripto para şirketlerinin hisseleri, Bitcoin fiyatlarından birinci dereceden etkileniyor. Ancak kripto para fiyatları gibi aşırı volatilite göstermiyor.

Kaynak

İlgili!

Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2023-2025 ve BTC gelecek beklentileri

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.