1 milyon takipçili analist Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 1 milyon takipçisi bulunan analist Willy Woo, Bitcoin için dip tahmini açıkladı. Detaylar haberimizde.

1 milyon takipçili analist Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

Bitcoin, 20.000 dolarlık psikolojik destek noktasını tutmaya çalışıyor. Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde 19.793 dolar ile 20.370 dolar arasında dalgalanan bir değere sahip. Fiyat aralığı oldukça dar görünüyor. BTC’nin 20.000 doları tutması teknik anlamda çok önemli ve bu seviye Bitcoin’in yönünü tayin edebilir.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin’e ilişkin tahminler de de BTC’nin yönünün belirsizliği görülüyor. Bazı analistler kripto paranın haziran ayında gördüğü seviyenin altına düşmeyeceğini tahmin ederken kimi analistler ise dayandırdıkları metriklere göre BTC için dibin henüz görülmediğini savunuyor.

Bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) radarının altındaki metriklere dayanarak henüz dibe vurmadığını söylüyor.

Analist, 1 milyon Twitter takipçisine, satın alma anından itibaren ne kadar kripto paranın su altında olduğunu gösterebilen BTC piyasasının maliyet esaslı metriğine bakıldığında Bitcoin’in önceki ayı piyasalarıyla aynı acıyı görmediğini söylüyor.


“Piyasa önceki diplerle aynı acıyı hissetmedi. Bunu mavi çizgide görebiliriz. Şimdiye kadar su altında bulunan kripto paraların sadece %52’sine ulaştık. Önceki dipler %61, %64, %57 idi.”

Bitcoin 1 milyon takipçili analist Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

 

Woo’nun dip tahmini ise Bitcoin yatırımcıları için moral bozucu. Analiste göre Bitcoin 13.000 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

Lider kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.168 dolardan işlem görüyor. BTC, 386 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Kripto piyasasının toplam değeri ise şu anda 990 milyar dolar. Kripto para, 386 milyar dolarlık değeri ile piyasanın %39’unu domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
1 milyon takipçili analist Bitcoin için dip tahminini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.