Efsanevi analist: Ethereum, Merge’den sonra sihirli birşey sunacak

Ethereum
ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Macro Guru” olarak da bilinen ünlü kripto para uzmanı Raoul Pal, Ethereum’un Birleşmeden sonra sihirli bir şey sunacağını söyledi. Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) hisse kanıtına geçişinin en iyi akıllı sözleşme platformuna “büyülü” bir şey getireceğini söylüyor.

Ethereum’dan yeni sürprizler mi gelecek?

Real Vision Crypto ile ilgili yeni bir röportajda, makro guru, yatırımcıların geçiş yaptıktan sonra Ethereum’a akın edeceğini çünkü protokole verim getirileceğini söylüyor. Pal, bunun kripto endüstrisi için özellikle heyecan verici olduğunu, çünkü ETH’nin bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasında madenciliğin modası geçmiş olması nedeniyle bir arz şoku görmesi planlandığını belirtiyor. Pal şöyle diyor:

“Birleştirme sonrası, birkaç şey olur. Her gün satacak madenci yok, bu her ay satıştan kaybolan yaklaşık altı milyar. Tamam, bu bir fark. Ardından arzda bir azalma var, ancak bu gerçekten ağ etk nliğindeki artıştan kaynaklanıyor. Bunun gerçekten etkili olması için ağın çok yükseldiğini görmemiz gerekiyor. Deflasyonist oluyor ama daha az enflasyonist. Etrafta daha az Ether var ama sonra bu sihrimiz var. Sihir, ekosisteme verimi güvenli bir şekilde dahil etmenizdir, bu nedenle bu, verim için ETH almak isteyen yeni insanları ekosisteme çekecektir.”

Ethereum

Pal’e göre, artan talep ve azalan arzın birleşimi, gelecek yılın dijital varlık endüstrisi için iyi bir yıl olması gerektiği anlamına geliyor. Bu konuda kounşan Pal şöyle diyor:

“Bir talep şokunuz var, ayrıca insanların Bitcoin ile sahip olduğu ESG [çevresel, sosyal ve yönetişim] kısıtlamalarının olmaması, yanlış bir şekilde, ancak insanların sahip olduğu yetkinin bu olduğunu anlıyorum. Yani hayal kırıklığına uğramış, yatırım yapmak isteyen ancak ESG ve Bitcoin nedeniyle yapamayan insanlar var, onlar [ETH birleşmesinin] gerçekleşmesini bekliyorlar, böylece ETH şimdi getiri elde etti… Getirisi [ve] sınırlı bir arzı ve değişen bir makrosu olan heyecan verici büyük bir gelecek. Bana göre bu, önümüzdeki 12 ayın muhtemelen dijital varlıklar için çok iyi olacağını gösteriyor.”

ETH, gün içinde %7,5’lik bir düşüşle 1,616 dolar için el değiştiriyor.

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Efsanevi analist: Ethereum, Merge’den sonra sihirli birşey sunacak
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.