BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Alonzo güncellemesi Cardano’yu nasıl etkileyebilir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Alonzo güncellemesi Cardano’yu nasıl etkileyebilir?

Alonzo güncellemesi Cardano’yu nasıl etkileyebilir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Alonzo güncellemesi Cardano için yeni bir dönemin başlangıcı olacak mı? Güncelleme Cardano’ya neler getirecek?

Alonzo güncellemesi Cardano için neler getirecek?

Alonzo güncellemesi ile Cardano geçtiğimiz hafta yeni akıllı sözleşme özelliği kazanarak Ethereuem ile rekabetinde önemli bir adım atmış oldu. Bünyesine eklediği pek çok yenilik ile ADA dikkatleri üzerine çekmekle kalmıyor yeni özellikleri ile gelişmeye devam ediyor.

Cardano’nun yakında, ekosisteme dahil olan herkes ile yapacağı zirve bu açıdan çok önem taşıyor.

 

Alonzo güncellemesi Cardano’ya yeni faaliyet alanları sağlıyor

Cardano’nun ne gibi planlar yaptığı ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Büyük olasılıklar yeni ortaklıklar ile ilgili yakında gerçekeleşeck olan zirvede açıklama yapılacaktır.

 

Eylül 25 ve 26 tarihlerinde yapılacak zirvedee kayıtlar devam ediyor. Ancak katılanlar ve konuşmacı olanlar ile ilgili bilgi verilmiyor.

Bu arad, merkeziyetsiz uygulamalar DApps Cardano ağı üzerinde oluşturulmaya devam ediyor. hali ahzırda 60 uygulama bulunuyor.  Örnek olarak vermek gerekirse Space Budz NFTleri, Nami Cüzdan, oyunlar ve daha pek çok uygulama.

Platform gelecekte yapacağı ortaklıklarla ve şu anda görünen gelişmelerle Ethereumu geçme potansiyeli olduğunu ortaya koydu. Blockchaini Ethereumdan çok daha iyi. Daha büyük  ölçeklenebilirliğe sahip, daha düşük işlem ücreti var. Çevre dostu PoS algoritması kullanıyor ve ikili katmana sahip. Bu gibi özellikleri Ethereum karşısında Cardano’yu öne çıkarıyor.

 

Gerçekçi beklentiler

yukarıda bahsettiğimiz özelliklere rağmen Input Output Global (IOG)  şirketi pazarlama müdürü Tim Harrison ADA konusunda çok fazla beklentiye girmemek gerektiğini vurguluyor. ADA’nın ekosisteminin beklenen performansı göstermesi için epey zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor. Etehreum’un da böyle bir güncellemenin ardından iki yılda hedefine ulaştığını yazan Harrison Cardano’nun daha alacağı çok yol olduğunu belirtiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.