1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 40K direncinde zorlanıyor ama iddialı Bitcoin tahminleri dikkat çekiyor!

40K direncinde zorlanıyor ama iddialı Bitcoin tahminleri dikkat çekiyor!

40K direncinde zorlanıyor ama iddialı Bitcoin tahminleri dikkat çekiyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 48 bin doları gördükten sonra tekrardan 40 bin doların altına geriledi ve 40K’lık direnci aşmakta zorlanıyor. Buna rağmen bazı analistler İddialı Bitcoin tahminlerine devam ediyor.


İddialı Bitcoin tahminleri!

Bitcoin ve kripto para piyasalarının daimî ikilemi tekrardan nüksetti: 40K seviyesi Bitcoin için alım fırsatı mı yoksa dipten alım için daha erken mi? Milyon dolarlık bu sorunun cevabı konusunda piyasa ikiye ayrılmış durumda. Şu sıralar Bitcoin 40K’lık direnci aşmakta zorlanıyor. Boğalar ne zaman bir hamle yapsa piyasada yoğun bir satış dalgası yaşanıyor. Bitcoin tekrardan 40 bin doların altına geriliyor.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Aşağıdaki grafikte Bitcoin’in 40 bin doların etrafındaki dansını seyrediyoruz.

Bitcoin fiyatları

Bitcoin’in yukarıdaki zayıf hareketine rağmen oldukça iddialı Bitcoin tahminleri üst üste geliyor. Nexo’nun CEO’su Bitcoin’in 12 ay içerisinde 100K’yı göreceğini iddia etti.

Diğer örnek ise bir söylemden ziyade bir eylem! Aşağıdaki grafikte Luna Foundation’ın zamana göre Bitcoin hesabındaki değişimi görüyoruz. Luna, 40K düzeyindeki fiyatları bir alım fırsatı olarak görmüş.

iddialı Bitcoin tahminleri 40K direncinde zorlanıyor ama iddialı Bitcoin tahminleri dikkat çekiyor!

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin teknik fiyat analizi

Elon Musk’un Twitter’ın %9’luk hisselerini satın alması oldukça ilgi uyandırdı. Bugün ise Elon Musk’ın Twitter’ın tamamına talip olduğu ve 41 milyar dolar önerdiği iddia edildi. Kimi analistlere göre Elon Musk’un bu hamlesi de Bitcoin için bullish sayılabilecek bir hamle!

En uçuk tahmin ise ARK Investon’ın kurucusundan geldi. Kurucu “İnsanların bana inandığını düşünmüyorum..” diye ekleyerek 1 milyon dolarlık tahminini yineledi.

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1514564404049813507

Kaynak