Cardano’dan rakibi Ethereum’u geride bırakacak bir hamle daha!

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un en ciddi rakiplerinden biri olan Cardano’dan önemli bir hamle geldi. Detaylar haberimizde.

Cardano’dan rakibi olan Ethereum’u geride bırakacak bir hamle daha!

Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereım’un en önemli rakiplerinden bir Cardano. Cardano, rekabette önemli bir adım daha attı.

Cardano tabanlı Typhon cüzdanı, çok adresli işlemleri desteklemek için bir yükseltme aldı. Yeni özellik, kullanıcıların artık tek bir işlemde birden fazla alıcıya ADA veya diğer desteklenen kripto paraları gönderebilecekleri anlamına geliyor. Bu önemli özellik işlem maliyetlerinin düşmesini sağlayacak.

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Bilindiği gibi üzerinde çalışan birçok proje ve değeri ile dikkat çeken Ethereum’un en fazla eleştirildiği noktalardan biri de işlem ücretlerinin yüksek olması ve işlem sürelerinin uzun olması.

Cardano blok zinciri cüzdanı olan Typhon, CNFT’leri, yerel tokenleri ve ayrıca kayıt defterine kayıtlı meta verileri olan tokenleri göndermeyi ve almayı destekliyor.

Cardano üzerinde çalışan Daedalus ve Typhon gibi cüzdanlara ek olarak, IOG şu anda tüm blok zinciri işlemlerinde kullanılmak Lace cüzdanını geliştiriyor. IOG, bu yaz Lace’i piyasaya sürmeyi amaçlıyor.

Vasil güncellemesi için gün sayan Cardano, yatırımcıların bu günlerde dikkatle izlediği kripto paralardan biri. Yeni gelişmeler ADA’nın büyümesine katkı sağlıyor.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,4789 dolardan işlem görüyor. ADA, 16 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 8’inci sırada yer alıyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Altcoin, 2 Eylül 2021’de 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. O günden bu yana kripto piyasasında yaşanan daralma ADA’yı da vurdu ve değerinden %84 kaybetti.

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Cardano’dan rakibi Ethereum’u geride bırakacak bir hamle daha!

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cardano’dan rakibi Ethereum’u geride bırakacak bir hamle daha!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.