1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist 2022’de patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!

Analist 2022’de patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!

Analist 2022’de patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, 2022’nin başında etkileyici bir çıkışa hazırlanan Ethereum tabanlı altcoini açıkladı.

İşte 2022’de yükselecek Ethereum tabanlı altcoin!

Ünlü bir kripto para analisti ve traderi olan Michaël van de Poppe, 2022 yılında patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!

Analist 2022'de patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!

Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezsiz finans (DeFi) tokeninin 2022’nin başında etkileyici bir çıkışa hazırlandığını iddia ediyor.

Şöyle ki; Van de Poppe’nin kripto eğitim platformu Eight Global, Twitter’da Curve DAO Token (CRV)‘nin şu anda bir yükseliş formasyonu oluşturduğuna dair bir tweet paylaştı.

“CRV’nin güzel bir grafiği var ve şu anda pozitif bir görünüme sahip kripto paralardan biri. USDT paritesi higher lows ve higher highs (bir öncekine göre daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler) yapıyor. Ve 1,618 FIB seviyesini kırmak için başka bir girişimde daha bulunacak gibi görünüyor.”

Curve Finance’in yönetişim tokeni olan CRV, piyasa değerine göre 74. sırada yer alırken; yazımızı yayına hazırladığımız sırada 5,43 dolardan işlem görüyor.

Dolayısıyla; Van de Poppe’nin CRV için 8.35$’lık hedefi, mevcut fiyattan %53’ün üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğu anlamına geliyor.

Kripto analisti ayrıca YouTube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde, genel olarak kripto para piyasası konusunda hala bullish olduğunu söylüyor.

“Hala, önümüzdeki yıl piyasalarda daha uzun bir koşunun gerçekleşmesine neden olacak bir uzama döngüsüne girdiğimiz konusundaki tezimin arkasındayım. Bildiğiniz gibi, piyasalar hakkında oldukça iyimserim.”

Ancak kripto analisti, Bitcoin’in kısa vadede tekrar yükselişe geçmesi için, 49.400 doları kırması gerektiğini söylüyor.

Kaynak