BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Uzman yorumu: 2021’de dev büyüme potansiyeli olan 8 coin
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Uzman yorumu: 2021’de dev büyüme potansiyeli olan 8 coin

Uzman yorumu: 2021’de dev büyüme potansiyeli olan 8 coin
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto trader Aaron Arnold, birkaç kripto paranın önemine dikkat çekiyor. Ona göre bu 8 coinin 2021 yılında dev büyüme potansiyeli var.


2021’de dev büyüme potansiyeli olan 8 coin

Altcoin Daily’nin yeni yayınında Arnold 283,000 takipçisine, 2021 için seçtiği sekiz coinden ilkinin Bitcoin (BTC) olduğunu söylüyor. Özellikle PayPal’in CEO’su Daniel Schulman’in sözlerini hatırlatıyor. Schulman, özellikle ticari benimsenme olarak BTC’nin henüz yeni işe koyulduğunu söylemişti.

Kripto trader Aaron Arnold şöyle diyor: “Kripto paralar için daha fazla kullanım alanları çıkacak. Sadece kripto para alım ve satımı daha kolay olmayacak, gelecek yıl 28 milyon ticari noktada gerçekleşen herhangi bir işlem için kripto para birimlerinin bir fon kaynağı olmasına izin verilecek.”

Arnold’un ikinci seçimi Polkadot (DOT). Uzman trader, birlikte çalışabilirliği sağlayan yeni nesil blockchain protokolüne dikkat çekiyor. DOT aynı zamanda stake etme için en popüler ağ. Token sahipleri, pasif gelir elde etme şansı için Polkadot doğrulayıcılarına 3 milyar dolarlık fon yatırdı. Arnold ayrıca, Polkadot ekosisteminin merkezsiz finans (DeFi) uygulamaları, non-fungible tokenler (NFT’ler) ve birlikte çalışabilirlik için köprüler alanlarında büyümeye devam ettiğini belirtiyor.

İlgili – Polkadot coin (DOT) nedir, ne işe yarar, nasıl alınır?

Listede üçüncü coin Ethereum (ETH). Arnold, ETH 2.0’in başlaması ile lider akıllı sözleşme platformunun büyümesini bekliyor. Ayrıca ETH yeni dönemde staking ve ölçeklenebilirler de sunacak.

Sıradaki dört numaraları coin ise DeFi’nin gözdesi olan Yearn Finance (YFI). Uzmana göre Yearn Improvement Proposal 54 (YIP-54), YFI için katalizör görevi görebilir. Bu güncelleme ile YFI için daha şeffaf yönetim sistemi geliyor.

Kripto uzmanının listesinde beşinci sırada Cardano (ADA) var. Arnold, sekizinci en büyük kripto paranın iki önemli güncelleme çıkarmaya hazırlandığını belirtiyor. Bunlardan biri de çok merakla beklenen Yella’nın başlaması.

Altıncı olarak ise Ripple (XRP) geliyor. Arnold şahsen bu kriptoya yatırım yapmadığını belirtiyor. Ancak Ripple’ın XRP Ledger’ı merkez bankası dijital para hareketinin temel bir bileşeni haline getirmeye çalıştığını belirtiyor.

Dikkat çektiği son iki coin ise Synthetix (SNX) ve Chainlink (LINK). Arnold, kripto platformlarının, kullanıcıların merkezsiz bir şekilde petrol gibi gerçek dünya varlıklarını alıp satmalarına izin vermek için bir araya geldiklerini vurguluyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: