1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2021 çöküşünü bilen analistten Bitcoin müjdesi!

2021 çöküşünü bilen analistten Bitcoin müjdesi!

2021 çöküşünü bilen analistten Bitcoin müjdesi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, 20.000 doların altında işlem görürken 2021 yılındaki çöküşü bilen ünlü analistten yatırımcıları sevindirecek bir tahmin geldi. Detaylar haberimizde.

2021 çöküşünü bilen analistten Bitcoin müjdesi!

Kripto para piyasası iki gündür yaşanan kayıpları telafi etmeye çalışıyor. Bitcoin, 20.000 dolarlık psikolojik direnci geri almak için çaba gösterirken 2021 yılındaki Bitcoin çöküşünü bilen analistten yatırımcıları heyecanlandıran bir yorum geldi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Analist Dave the Wave, 125 binden fazla Twitter takipçisi için BTC’nin logaritmik büyüme eğrisi (LGC) modelinin satın alma sinyali verdiğini belirtti.

“Duygusal olmayabilir, ancak şimdi 4 yıldır iyi durumda olan bu model temelinde satın almanın zamanı olduğunu söylüyor”

Analist, Bitcoin için konsolidasyonun bir süre daha devam edeceğini ve yukarı yönlü fiyat hareketinin kısa vadede daha belirgin olacağını sözlerine ekledi. LGC modelinin şimdiye kadar zamana meydan okuyan bir model olduğunu ve kendisini yanıltmadığını belirtti.

Bitcoin

 

 

Bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19.228 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %2,5 değer kazandı. Son haftada ise %3,63 değer kaybetti.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında 68,789 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerini görmesinin ardından değerinden %70 kaybeden BTC, 2022 yılında beklentilerin altında bir performans gösteriyor.

Kripto piyasasının toplam değeri 975 milyar dolar seviyesinde iken Bitcoin’in piyasa değeri 367 milyar dolar. Kripto para bu değer ile ekosistemin %37,8’ini domine ediyor. Bitcoin’in dominasyon oranı son yılların en düşük seviyesinde geziniyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

 

 

Etiketler: