1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2020’nin en iyi DeFi projeleri

2020’nin en iyi DeFi projeleri

2020’nin en iyi DeFi projeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Son günlerde adından adından sıklıkla bahsettiren DeFi projeleri erken dönem yatırımcısına iyi gelir kazandırıyor. Bu projelerin çoğu Ethereum blockchain’inde yer alıyor. Bu yazımızda 2020’nin en iyi DeFi projeleri hangilerinin olduğuna kısaca birlikte bakalım.


İşte, 2020’nin en iyi DeFi projeleri

KyberKNC fiyat hedefi

Tokenize ekonomiler için projeleri birbirine bağlamayı amaçlayan Kyber ağı, hızlı token işlemleri, farklı protokoller arası token swap işlemleri arayan geliştiriciler için eksiksiz bir platform sunuyor.

dydx

dydx, kripto varlıklar ve diğer trade hizmetleri için açık trade platformudur. Karşı tarafa güven riskini minimize eder ve sistem kendine güveni ön plana çıkarır. Varlıklar üzerinde gözetim yoktur, bu nedenle kullanıcı varlıklarının üzerinde tek yetki sahibidir.

InstaDApp

InstaDApp, Uniswap, maker, Compound ve diğer listelenen ve listelenecek DeFi projelerini bir araya getirmeye çalışan bir platformdur. Platform, DeFi projeleri arasında köprü işlevi görmek istiyor. Şu ana kadar platform 80.7 milyon dolar değerinde akıllı sözleşmeye sahip.

bZxen iyi defi projeleri 2020'nin en iyi DeFi projeleri

bZx, diğer projeler gibi Ethereum blockchain’i üzerinde oluştuurlmuş bir platform. Hedefi, DeFi dünyasına adım atmak isteyen yatırımcıları, kredi verenleri ve alanaları kendine çekmek. Platformda bZx tokeni hold edenler Ether kazanabilecek. Platfom 12 milyon doları aşkın akıllı sözleşmeye sahip.

Zerion

Bireyler ve şirketlerin DeFi alanına yatırım yapmasına teşvik veren merkezsiz bir platformdur. Hedef kitlesi, bankacılık sistemin iyi olmadığı yada halkın bankalara güvenmediği gelişmekte olan ülkelerdir. Protokün asıl amacı, modern finansal hizmetleri bu ülkelere ve vatadaşlarına sunmaktır.

Merkezsiz Bitcoin borsası BancorBancor

Bancor, kullanıcılara herhangi bir merkezi ortamdan geçmeden tokenler arası swap işlemleri yapmayı amaçlayan, varlıkların tüm kontrolü kullanıcıların velayetinde olduğu bir platformdur. Şu ana kadar platformunda 11 milyondan fazla kripto varlık biriktirdi.

Aave

Aave, arbitraj fırsatları için teminat olmaksızın borçlanmaya izin veren hızlı krediler konusunda büyük rol oynamıştır.

Set Protocol

Ethereum kökenli açık finans projesi olan Set Protocol, yatırımcılarına platformda bulunan Strategy Enabled Tokens yada Sets’e yatırım imkanı tanıyor. Şu ana kadar 4 milyon dolar Sets yatırım aldı.

Argentdefi coinleri

Açık bir finans projesinde beklediğiniz her şeyi mobil cüzdanda yapmayı başaran bir projedir. Cüzdan sadece çok çeşitli koinleri gönderme ve çekme işlemleri için kullanılmıyor, ayrıca farklı ek özellikleri de bulunuyor. Platforma yatırılan tüm kriptolara %2 faiz oranı öneriyor.

kaynak