Home Altcoin Binance tüm ERC20 tokenleri yakmaya başladı

Binance tüm ERC20 tokenleri yakmaya başladı

Binance tüm ERC20 tokenleri yakmaya başladı

0
“sportsbet”

Binance tüm ERC20 tokenleri yakacak. Yakma işlemi tamamlanınca da yeni soğuk cüzdanda aynı miktarda BEP2 tokenleri oluşturacak.


Binance tüm ERC20 tokenleri yakıyor

Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), bugün yaptığı açıklamada, borsadaki sıcak ve soğuk cüzdanlarda bulunan bütün ERC20 tokenleri yakacaklarını söyledi. Yakmadan sonra eşit miktarda BEP2 tokenleri oluşturulacak ve hepsi de yeni cüzdana yerleştirilecek.

CZ’nin Twitter’den yaptığı ERC20 tokenleri yakma ve onların yerine eşit miktarda BEP2 tokenleri oluşturma ile ilgili açıklaması şöyle:

Bu yeni güncelleme Binance DEX için yapılıyor ve aynı açıklama “DEX Explorer”da da bulunuyor. Binance DEX cüzdanının şu anki mevcut bakiyesi 372,152 dolardır. Binance DEX, Binance’nin Binance Coin üzerinde kendi blockchainini kurmasından sonra piyasaya sürülmüştü.

İlgili: Binance işlem limitini yüzde 500 arttırıyor

Ayrıca, o zamandan bu yanan birçok kripto para farklı platformlardan Binance blockchaine taşınmıştı. Ethereum’da ERC20 tokenli bazı projeler BNB blockchaine taşındı. Bunlardan biri de 10 Mayıs’ta Binance Chaine geçen Bolt Global’di.

Changpeng Zhao, açıklamasına şöyle devam etti: “BEP2 $BNB soğuk cüzdan için adres: bnb142q467df6jun6rt5u2ar58sp47hm5f9wvz2cvg. İçeriğini istediğiniz zaman görüntüleyin. Ve hatta @binance_dex ile geçişleri gerçek zamanlı izleyin. explorer: explorer.binance.org”

İlgili: Binance hacklenmesi sonrası BNB 20 doları muhafaza edebilecek mi?

@Kriptoporstalk adlı Twitter kullanıcısı şöyle yorum yaptı: “Bu harika! Ben cüzdanımdaki tokenleri aktarmak için basit bir çözümü çok isterdim, belki @TrustWalletApp bir şeyler yapabilir mi? ”

Başka bir Twitter kullanıcısı @Wissenshungerr ise BNB’ye şeffalık konusunda övgüler yağdırdı.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0